Sex za peniaze - kde hladat

Príspevok v téme: Sex za peniaze - kde hladat
Michal_s

Muži, kde hľadáte ženy ktore si nechávajú príležitostne zaplatit za sex? Tym nemyslím eskort stránky kde to zena robi od rana do vecera, ale skor nejake študentky ktore si sem tam len potrebujú privyrobiť.

Od kazdeho počúvam ze vsade su takéto baby ale ja netusim kde hladat.

Uz nemam silu sa bezvýsledne snažiť o nejaky vztah, toto by mi vyhovovalo.

Jarunka12

Tak myslím, že je to každého vec, ak nemáš práve teraz chuť na vzťah, tak je to ideálne riešenie, chápem to.

tanickam14

Zaujimalo by ma, ci si niekoho aj realne nasiel?:) Myslim si, ze o taketo dievcata dnes veru nie je nudza, ale tak ci sa k tomu vedia nejak priznat na socialnych sietach.

Marek-001

Nechcem nikomu kaziť ilúzie, ale aj ak sa nájde mladá slečna/študentka – „neprofesionálka za odmenu“ tak si bude aj tak pýtať fotku a až na základe nej sa rozhodne či do toho ide. Hlavne teda tie mladšie. Inak Badoo, Tinder, aj na pokeci bolo takých kedysi dosť, treba skúsiť.

Libertz

dudinka: sluzia na vselico mozne, len je to tam strasne povrchne, chalan ked je vyzorovo priemer a menej tam vacsinou straca cas. Preto sa aj uchyluju k tymto krokom radsej...

dudinka57

tak to som asi len ja taka naivna alebo neviem, ale myslela som, ze tieto zoznamky fakt sluzia na hladanie si skutocneho partnera:)

Josipe

Michal vyskúšaj teda tie zoznamky co ti tu niekto spomenul. Práve na takých si myslím nájdeš veľa takých báb. Ktovie možno takýmto spôsobom sa dopracujes aj k vážnemu vzťahu, ale je celkom škoda ze to skusas takouto cestou. Rozmysli si to ešte.

Ernest-ernie

Mne jeden známy vravel ze na badoo a tinder treba ženám pisat ako prvu otázku “ahoj, za kolko?” a budem prekvapený kolko žien mi napíše nejaku sumu.

Dost aj mna zaujíma ci to je pravda ale neskúšal som to…

erich360

Tak take dievcata veru nepoznam:) Ak by si nasiel, kludne daj vediet :D Mozno sa obcas zidu aj taketo informacie, ktovie :D