dievcata kedy ste mali prvy sexualny zazitok?

kikinka

wed ja nehovorim ze to mam robit s prvym koho uwidim .. ja som powedla aze tam traba lasku ... len fakt nechapem ze preco tu howorite ze to budete lutovat cely zivot niekde som citala ze by sa aj chceli zabit ... ja som tiez za to ze po 1 krat je 1 krat ...

marko

by bolo fajn keby viac dievcat ktore tiez lutuju , ze prvy sex mali dost skoro trosku podporili nase mladucke holky-vazne to ma zmysel..pliiis

marko

dievcata ktorych sa to vekovo tyka - myslite si urcite, ze ked mate niekoho velmi radi tak je to normalne a je to v poriadku...nie je to normalne v 14, 15... je pekne ze sa mate frajera ale preco by ste sa nemohli len mat velmi radi? alebo preco ked ste s niekym od 14 a mate 15 si myslite ze uz je ten spravny cas lebo ste s priatelom uz rok...to nie je to iste ako u dospelych ...taktiez aj ked si myslite ze je ok ked sice sex nemate ale nejaky oral ci palcovanie nie je nic zle.baby (ale aj chalani) naozaj sa aspon zamyslite nad tym...aj tak z toho sexu nic mat nebudete...drzim vam palce

D_nika

kikinka, ja mam devatnast, ale musim povedat, ze ta tvoja veta "preco okolo toho robite vedu" ma dost zaskocila. musim sa pridat ku kockam, co sem pisali, ze prvym sexom das muzovi seba. a to by malo byt na viac ako len na chvilku. ja som tiez stale s tym, co som sa s nim prvykrat milovala (hoci s mensimi problemami kvoli dialke, ale viac-menej v pohode...) a netuzim po inom. je proste ten naj. a to si myslim, ze potrebujes trosku viac dozriet (neutocim, len konstatujem, ak sa ta to dotklo, prepac), aby si mohla pochopit - tak ako mnohe ine kocky tvojho veku, co to vlastne znamena byt prvykrat s muzom... :-)

leenana

Marko....nie niesi iny ...poznam vela chalanov co sa tak boja....o svoje sestry.hoci tym sestram to niekedy ide na nervy ale preziju:)..podla mna je dobre ze sa o nu tak staras a davas na nu pozor.......NO JA MAM 15 A MALA SOM AJ PRIATELOV ALE ZO ZIADNYM SOM ESTE NEVLIEZLA DO POSTELE....PODLA MNA..TIE DIEVCATA CO VLEZU...SA CHCU PYSIT NAD OSTATNE..A MYSLIA SI ZE ONY SU NIEC ,,VIAC\\\"..ALE TO TAK VOBEC NIEJE...PODLA MNA...AJ V TOMTO BY MALA BYT RUKA RODICOV ...LEBO TIE DIEVCATA CO SU DOBRE VYCHOVANE..MAJU PUD SEBAZACHOVY....A CAKAJU LEN NA TOHO PRAVEHO....

leenana

Marko....nie niesi iny ...poznam vela chalanov co sa tak boja....o svoje sestry.hoci tym sestram to niekedy ide na nervy ale preziju:)..podla mna je dobre ze sa o nu tak staras a davas na nu pozor.......NO JA MAM 15 A MALA SOM AJ PRIATELOV ALE ZO ZIADNYM SOM ESTE NEVLIEZLA DO POSTELE....PODLA MNA..TIE DIEVCATA CO VLEZU...SA CHCU PYSIT NAD OSTATNE..A MYSLIA SI ZE ONY SU NIEC ,,VIAC\\\"..ALE TO TAK VOBEC NIEJE...PODLA MNA...AJ V TOMTO BY MALA BYT RUKA RODICOV ...LEBO TIE DIEVCATA CO SU DOBRE VYCHOVANE..MAJU PUD SEBAZACHOVY....A CAKAJU LEN NA TOHO PRAVEHO....

Lenka_

Az mi zabehlo...ze preco robime z prveho sexu taku vedu??? Preotoze je to nieco, co nikdy nezopakujes...Okamih po ktorom uz vztah ma iny rozmer ako predtym...Pretoze panenstvo je znakom cistoty...Ja som stale s muzom, s ktorym som sa prvykrat milovala a dufam ze s nim aj budem navzdy. Samozrejme, ak sa maju dvaja radi, sex k tomu nepochybne patri. ALE MUSI TAM BYT LASKA, VEK A ZODPOVEDNOST! Nech mi nikto nehovori, ze v 14 rokoch sa o pripadne babo dokaze postarat... Mne je luto ze moj 14 rocny brat sa nevie dockat, kedy bude mat 15, aby podla jeho slov mohol zacat...Netusim ako zmenit jeho postoj no boli to... Asi nepomoze zatvorit ho doma:(

hoska

kikinka...tym prvym sexom das muzovi to najvzacnejsie co mas...das mu seba.A seba by si si mala nechat pre toho praveho,nie sa hned zahodit nejakemu podliakovi.Ked budes tarsia tak to pochopis.Ja lutujem svoje ciny.No okolo toho bolo vela inych faktorov ktore ma k tomu dohnali.
Marko davaj si na sestru velky pozor.Davaj jej lasku a snaz sa ju pochopit. Pohlad ju usmej sa na nu, pomoz jej zit spravne zivot.Rodina, priatelia, cele nase okolie nas moze hoodit na tu vedlajsiu zlu cestu.