Občas ma nebaví žiť

Príspevok v téme: Občas ma nebaví žiť
Yasuo

Sem tam ma to veľmi nebaví a všetko vnímam negatívne, občas mám dobré nálady a občas zlé, každopádne som na VŠ a moc ma nebaví a neviem ani či by som chcel robiť to čo študujem ale na druhú stranu neviem čo by som inak robil

Neviem či je tu tiež niekto koho život sem tam nebaví a rozumeli by sme si, mám totiž pocit, že nemôžem len tak hocikomu a svojich problémoch povedať lebo by ma väčšina ľudí nechápala, prešiel som si depresiou a bral som 3 a pol roka antidepresíva no a už niesom rozhodne v tom akútnom štádiu ale moje myslenie nie je nejaké ružové

Mal som pár kamarátok ktoré tiež mali podobné problémy a celkom sme si vedeli takto pomôcť, keď sme si mohli úprimne hovoriť medzi sebou čo cítime, tak možno ak by tu niekto taký kto má podobné problémy bol, môže mi tu dačo napísať poprípade hodiť mail (golets168@gmail.com) teda ak máte pocit, že by ste sa tiež na túto tému s niekym chceli porozprávať a nemáte s kým tak môžete so mnou xD

Prajem vám nech ste šťastní všetci a nájdete zmysel svojho života hehe :)))

anria 44

Ahoj na toto ti napisem toľko. Až raz zažiješ nejaký úraz alebo vážny zdravotný problém , budeš sa modliť k panu bohu by si bol zdravý a ako ti bolo dobre. Mala som ten istý problém. Potom prišiel úraz a dala by som všetko na svete za to aby sa dal vrátiť čas spať a odrazu milión nápadov čo by som urobila inak. Vaz si sám seba. ! Ja som si seba nevazila a preto sa mi stalo čo sa stalo. Keby som si samu seba vážila nestane sa to. Keď si budeš vážiť samého seba život bude prajny.