Rozchod a IG

Príspevok v téme: Rozchod a IG
Kecka

Ahojte. Potrebovala by som poradiť v jednej veci a tou je, že neviem akosi pochopiť správanie niektorých ľudí.
Napríklad keď sa niekto s niekým rozide.
Prečo keď niekto tvrdí ako niekoho ľúbi a nevie bez neho byť,tak si pridá na IG cudzie dievča do sledovateľov a aj tá osoba dá sledovať?
Proste nepochopím takéto veci.
Keď vy sa trápite a aj tá osoba tvrdí ako sa trápi. Chce zabudnúť takýmto spôsobom? Alebo nikdy naozaj nelubiľa? Keď už má potrebu hneď si niekoho nového pridať?
Deň predtým sa snaží o Vás a druhý deň ste už "nahradená". Áno, je to podľa niekoho len IG, ale x ľudí v mojom okolí ho využíva ako zoznamku.
To naozaj v tejto dobe neexistuje normálny vzťah?
Viem, že sme sa rozišli,len keď to potom človek všetko vidí ako sa ľudia dokážu správať,že hneď dokážu zabudnúť, tak mu zostane ešte viac smutno v akej dobe to žijeme?.

mamarta2

- tak ja neviem, ale podla mna to, ze si niekoho pridas na instagrame, neznamena vobec nic, robi to kazdy druhy, robim to aj ja. nic zle na tom nevidim. je to len instagram.

dubsicka

ak ste rozideny, tak mozno vies kvoli komu to tak je. chapem, ze to zaboli, no ber to tak, ze lepsie, ak ste sa rozsili teraz ako zas za nejaky cas, kedy by to pre teba bolo len bolestivejsie