Rana do tvare

Príspevok v téme: Rana do tvare
anria 44

Strasnema trápi čo sa stalo. Uz je to 2 mesiace … neviem sa z toho spamätať. Pred 2 mesiacmi na moje narodeniny som od manžela dostala facku /vrazil mi / Som drobná. Chuducka. Muž 90 kg. Nikďy ma nezbil. Žiadny dobrák. Mal svoje muchy ale nikdy mi nevrazil. Proste som mala vypité a vyvádzala som a odrazu rana na lícnu kosť až som spadla. A zle začala vidieť na práve oko. Zľakla som sa a bežali sme na pohotovosť. Vyšetrili ma. Nepovedala som že on. Ale že na diske som nechtiac dostala lakťom od niekoho. Oko mi komplet brutal opuchlo zmodrelo. A celú bulvu mi podliala krv. Mala som monokel ako decko v škole ale nie takto. Ale aj tak som to zobrala nejak športovo žiadne drámy. Proste sa stalo. Poslali ma na očné . Že takéto úrazy sú vážne ( ale dostala som vedľa oka a nie do oka ) do sklovca sa mi dostalo trocha krvy. Predpísali mi kvapky lieky. Ľad atd. Ze oko vyzerá byt ale v poriadku nič utrhnute. Ale že keby niečo mam bežať k ním hneď. Vravim si ved boxery majú tiež kopec úrazov a v pohode. Človek predsa nemá tvar z cukru. Normálne som fungovala a chcela na to zabudnúť. Na oko som začala normalne vidieť. Ale vidím fliaciky /opacity/ že sa to možno vstrebe možno nie. Ale paradox ! Po 4 dňoch od úrazu som na ľavé oko ( to som mala odmalička tupozrake , šedy zákal , proste cele choré ) ale normálne fungovalo s pravým okom. Nikdy som to neriešila. Tupozrakost mame v rodine. No a na to oko som odrazu po 4 dňoch uvidela čierny tieň hore taký kúsok. Bežala som na pohotovosť. Diagnóza : trhlina na sietnici. ( ľavé oko nebolo zasiahnuté úderom ) že to zalaseruju a môžem ísť. Od toho dňa prežívam čistý horor z ktorého sa chcem zobudiť a nedá sa … laser nechytil.trhlina sa zväčšovala .. tak mi dali operáciu. Odrazu zistili že mám špecifické oko ktoré ma veľa zlých diagnóz. A čo s tým. Tak skúšajú operácie. Na oko som videla na 30% nevadilo mi to. Teraz mám z oka reseto. 3 operácie mám ísť na ďalšiu. Sietnica stále nechce držať. A vidím ako cez riadne hrubý igelit. Strašne nepríjemne. Zle sa mi pozerá. Periférne nevidím. Moja psychika je v háji. Neskutočne sa bojím aj o práve oko ktoré si dávam stále sledovať. Zháňam si psychológa. A neverím že tento horor nastal z jednej facky. Ľudia majú vážne havárie. Vážne úrazy atd. Ja len jednu facku a to čo prežívam je horor. Doktori skúšajú a nevedia. Každé ráno vstávam a neverím už sú to 2 mesiace. A ja neviem čo bude ďalej . Proste neverím že toto je z jednej silnejšiej facky.

mircok

nerozumiem niektorym zenam. co maju v hlave? ak tuzia po niecom podobnom, tak je to podla mna chore a je to uz diagnoza. ako mozete trpiet podobne veci, vazne to nechapem.

kajomija

ja nerozumiem zenam, ktore si toto nechaju. naco to trpiet? zakazdym sa da odist, zacat nanovo. toto je tyranie. doslova.