Fotky na instagrame

simikplan

mne by to tiez vadilo. ak su tie fotky proste cez ciaru a vie ze ti to vadi a aj napriek tomu, tam pridava dalsie a dalsie, tak hodl, nebude si ta asi tak vazit a treba popremyslat nad tym, ci to ma do buducna zmysel

mamarta2

- a na co sa hadat? ak si jej uz povedal, ze ti to prekaza a ona to stale robi, tak potom by som ju nechala tak, ved to nie je normalne. ignorovat partnera, ked mu nieco vadi a robit si aj tak po svojom. ved vztahy su predsa o kompromisoch, no nie?

pisticka

tak to asi fakt zalezi na tom, ako velmi odvazne su tie fotky, to by vadillo kazdemu normalnemu chlapovi, si myslim. takze tvoj nazor vobec nie je odveci ani prehnany.

mircok

ja sam taketo veci neznasam, nemam pre to pochopenie. ak ma zena potrebu ukazovat sa takymto sposobom, tak v tom pripade za mna nema zaujem zotrvavat v normalnom zdravom monogamnom vztahu. moj nazor. ruky prec od takych :)

pupavka18

Nevšímaj si to, lebo je to jej instagram a ona je svojprávna, tak isto, ako môže mať na insta, abo FB priateľov, čo tebe nevyhovujú, tiež môže byť na Tinderi, je to jej vec

Pracuj na sebe, na svojom sebavedomí, ale jasne nie je to normálne, ak je normálny, plnohodnotný vzťah.. ak jej záleží na vzťahu, tak niektoré provokačné fotky by sama časom mala odstrániť,

Možno je inde, ako ty, možno si myslí, aká je moderná, alebo je mladšia dosť od teba, no zákazom nič nedosiahneš, lebo ona nie je tvoj majetok