Bufo alvarius

Príspevok v téme: Bufo alvarius
Vaneeesssaaa

Mate tu niekto skúseností s psychedelikom bufo alvarius? Citala som ze je to najsilnejsie psychedelikum a dokaze uplne zmenit osobnost cloveka a vyliecit ho z tazkych depresii... Ludia vraj po jeho uziti zaziju jednotu s vesmirom a rozplynie sa ich ego. Dokonca sa ludia po uziti tohto psychedelika prestanu bat smrti...
Velmi by som to chcela skusit a zazit ten uzasny stav, ale neviem ako sa ktomu dostat, ked na sk to je nelegalne :(( Mam pocit ze okrem toho mi uz nic na svete nepomoze s mojimi ťažkosťami. .. kludne napiste vase skúsenosti aj s nejakymi inymj psychedelikami napriklad lsd alebo dmt a ako ste sa k nim dostali a ci vam to zmenilo nejak zivot...

Mercury

Pokiaľ máš problémy treba vyhľadať lekára ,neurologa ,psychiatra ,psychológa . Odporúčam ti aby si do toho nešla a ani sa nevrtaj v spiritualizme a podobných veciach pokiaľ máš psych.problemy (vlastne skúsenosti) .Lsd som mal pár krát aj hríby a dlho som fajčil trávu (poviem ti že mi to otvorilo takú dimenziu v hlave že dovidenia ,na 60-70% mi to spustilo psychické problémy o ktorých som v živote ani nevedel že existuju . Takže neodporúčam ! Na slovensku sa to dá zohnať len musíš poznať ľudí ,v CZ sa k tomu dostaneš ešte ľahšie ,ale aj mám kamarátov a známych ktorý vyskúšali aj dmt ...no chodia po psychiatriach takže ,byť tebou dávam si veľký pozor ,nie sú to žiadne srandy