Odkial maju peniaze

lucyda

Čo ja viem, či majú tieto dnešné decká sponzorov alebo nie? Ja sa riadim heslom Ži a nechaj žiť, mne je akosi jedno, čo si kto robí :D Pokiaľ tým druhým neškodí, tak ma to jednoducho nemá prečo trápiť. Ani sa nad tým nejdem zamýšľať, mala by som hlavu ako balón :-D

mircok

ja mam celkovo pocit z dnesnych mladych ludi, ze su vzdelanejsi, taki jednoznacne zarabaju viac. a kto vzdelanie nema, ten musi byt len sikovny, aby mal a dokazal nahrabat, potom moze aj cestovat aj robit cokolvek ine :)

malekana

Ja tiez nechapem, obcas ma to az zaraza, kde na vsetky tie drahe veci mladi ludia beru. Ci si zakazdym vedia tak dobre najst nejakeho sponzora, neviem :-D

fantomka

Presne nieco taketo som chcela aj ja povedat. Ze ono nevidis co je proste za tym, ze si moze niekto dovolit taketo veci ako je cestovanie alebo nejake drahe veci.

agnessca

vsak mozu mat nasetrene, mozu pracovat aj ked cestuju. je najmenej nosit so sebou na cestach pc a pracovat odniekial inakadial ako z kancelarie. zase si to nepredstavuj, ze ti vsetci ti ludia nerobia ine, iba behaju po svete.

pupavka18

Dnes bežne,že ml.ľudia vedia dva jazyky a tretí min.A,2, tak si nájdu ľahšie sezónnu prácu, zarobia, pocestujú, idú ďalej, všade je nejaká práca, flexibilný ml.clovek sa nestratí, z domu nejaké zručnosti,

Nomádi, čo cestujú, teda neplatia za ubytko, lebo sú šikovní a prerobili si dodávky na dočasný domov, dokumentujú svoje cesty a pracujú: notebook.. sledovatelia na instagrame=z toho reklamky=ďalšie peniažky