Zavislost na leuxaurine?

Kuka

Zajtra bude piaty den co som bez lexaurinu,ukludnujem sa cajmi z medovky a pod.ale tie stavy su brutal,mam pocit akoby zavratov,nestability,,,,,kedy to skonci,mate skusenost niekto?

anonym1234

Ano je to z toho. Ja som bral nejak 5 rokov lexaurin aj vyssie davky a vysadil som ho. Treba ale znizovat velmi pomaly davky. Tu tabletku si rozdel na male casti najprv pol, potom stvrtina a pod a takto znizuj davky. Zavislost na tych liekoch je dost silna podobna ako ked fajciar vysadi cigarety preto treba asi mesiac vydrzat s abstakmi

anonym1234

Ano je to z toho. Ja som bral nejak 5 rokov lexaurin aj vyssie davky a vysadil som ho. Treba ale znizovat velmi pomaly davky. Tu tabletku si rozdel na male casti najprv pol, potom stvrtina a pod a takto znizuj davky. Zavislost na tych liekoch je dost silna podobna ako ked fajciar vysadi cigarety preto treba asi mesiac vydrzat s abstakmi

anonym1234

Ano je to z toho. Ja som bral nejak 5 rokov lexaurin aj vyssie davky a vysadil som ho. Treba ale znizovat velmi pomaly davky. Tu tabletku si rozdel na male casti najprv pol, potom stvrtina a pod a takto znizuj davky. Zavislost na tych liekoch je dost silna podobna ako ked fajciar vysadi cigarety preto treba asi mesiac vydrzat s abstakmi

ahjajjaj

ahoj, skús si aplikovať vitamín D, a vitamíny skupiny B na ukľudnenie. Môže a nemusí ísť o reakciu z vysadenia lieku. Ale na Tvojom mieste by som sa lexaurin aj tak snažila nahradiť niečím, čo nie je viazané na lekársky predpis a má upokojujúce účinky. Účinky vysokého množstva vitamínu B sa na psychike začnú prejavovať až po 2-3 týždňoch pravidelného užívania.

lucyda

Ja si myslím, že na všetko sa dá vytvoriť závislosť a rok nie je úplne krátka doba. Aj keď si teda brala malé dávky, myslím, že je to možné.