Stres a arytmia

Mercury

Vždy keď vidím komentár od teba tak sa mi len rozum zastavuje .Človek ktorý sa potrebuje ohradiť textom na celú A4 fuu .Už sa k tebe vyjadrovať nebudem ,neboj sa :) nemám chuť . Nech sa ti darí a nech ti lieky zaberajú :)

Omen

Mercury,
nereagovala som na tvoje invektívy doteraz, tak si to skúsil takto? : D NIE sme na rovnakej mentálnej úrovni, ani inej, ale chápem, že aj ľudia ako ty žijú medzi nami tvoriac najpočetnejšiu skupinu. Nevedia, že nevedia, ale potrebu pútať na seba pozornosť, zviditeľňovať sa a ukazovať svoju NEVEDOMOSŤ majú. Ty mňa uraziť nemôžeš, ale všetko má svoje medze... Chcel si to, tak ti plním tvoje prianie, ČIASTOČNE, lebo za viac mi nestojíš! : )

Ad 1 - "Mne sa za že zanedbávaš svoju psychickú liečbu a popritom chodíš dávať odveci múdrosti druhým", mohol by si mi to preložiť do slovenčiny, prosím?! ;)
@To máš tak, keď sám podstupuješ "psychickú liečbu" a ľudí súdiš podľa seba!!! Chce to vymeniť liečiky alebo psychiatra.
@ Mne sa NEZDÁ, ale sám si tu predviedol svoju zanedbanú edukáciu z hodín slovenčiny. Tri vety a AŽ 6 ortografických chýb a 2 lexikálne!

Ad 2 - "Omen stres a napätie nemôže spôsobovať nepravidelný pulz ?"
@ To som napísala??? Kde, ty "génius"??? : o)
Napísala so TOTO:
"Ak máš správne nastavenú liečbu, potom ti "stres a vnútorné napätie" NEMOŽE spôsobovať nepravidelný pulz!"
@ Odporúčam tiež návštevu psychológa, aby ti spravil IQ test, keďže máš problémy s chápaním. Veľké!!! ;) Možné je tiež, že vinu nesie Dunning - Krugerov efekt. : D

Aj keď si NEZASLÚŽIŠ, dám ti krátku radu do budúcna. Grátis, ďakovať nemusíš! ;)
Utri si mliečko z brady, najprv čítaj, ale s porozumením, uč sa od tých, čo VEDIA a hlavne sa vyjadruj k meritu veci , NIE ad hominem!!! AMEN.

Mercury

Omen stres a napätie nemôže spôsobovať nepravidelný pulz ? Nejde tam iba o pulz ale aj o tlak a palpitacie . Mne sa za že zanedbávaš svoju psychickú liečbu a popritom chodíš dávať odveci múdrosti druhým

Omen

Nepíšeš, aká forma tetánie ti bola diagnostikovaná, ani aké lieky predpísané.

Ak máš správne nastavenú liečbu, potom ti "stres a vnútorné napätie" NEMOŽE spôsobovať nepravidelný pulz!

A áno, alkohol ZHORŠUJE prejavy tetánie!!!

pupavka18

Aspoň magnézko a omegu 3 doplniť...už máš strach zo strachu, k tomu úzkosti aj stres zväčšovať sa môže samovoľne a tlak skákať,

Buď zodpovedný k sebe, predísť radšej problémom, môže sa spustiť aj niečo iné ešte a vyradíš sa, po psychinách chodiť, to nie je len tak

Xtonko0

A moze alkohol zhorsovat tetaniu pretoze bol som na oslave a na dalsi den mi je strasne divne bije srdce vysoky tlak navaly tepla a aj strach z nicoho nic akokeby sa bojim ze sa nieco stane

pupavka18

Áno, súhlas, že môže byť zo stresu, hlavne, ak je dlhodobý,
Ja u seba som mala ,,podozrenie" či nemám aj tetániu, lebo tlak vysoký až tabletky som musela brať 2x denne, tlak hore dole, merania všeliaké tiež, srdce znenazdajky búšilo doslova u doktorky na meraní a za chvíľu pokoj a tlak až nízky

Nakoniec som opustila stresovú prácu s pravidelným slušným príjmom, výsledok? Tabletky vôbec netreba, tlak čo bol roky vysoký,následne striedavý a nízky, tiež neurol na večer, lebo srdce búšilo a tlaky hore dole, aby sa telo a nervy skludnili..

Už dlhé mesiace ukážkový tlak, spánok super, robím úplne niečo iné, bez neurolu jasne, pravidelne cvičím, mám viac času a neľutujem, moje zdravie je prednejšie a paradoxne ešte aj viac zarobím