Navždy sama?

Príspevok v téme: Navždy sama?
Paedra41

Dobrý deň.

Mám už skoro 31 rokov a mám taký problém, že som stále sama. Viem, že to tu bolo asi miliónkrát spomínané a že nie som určite jediná, ale ja už fakt neviem prečo to tak je. Doposiaľ som mala len jeden krátky vzťah, ktorý trval 2,5 mesiaca, takže nič moc. Chlap, s ktorým som chodila to ešte nemal vysporiadané so svojou ex, tak mi povedal, že ma neľúbi a že a k nej chce vrátiť čo ma veľmi zabolelo. Myslím si, že som normálna, aj keď samozrejme pre každého to znamená niečo iné :D... Proste nie som dokonalá a robím chyby a mám na sebe povahové aj výzorové nedostatky ako každý asi... ale nemyslím si, že by som bola úplne, že otras alebo tak. Som normálna baba, vyzerám myslím si, že dobre, aj keď samozrejme nájdu sa aj krajšie ženy a povahovo si myslím, že som tiež normálna žena so svojimi prednosťami ale aj chybami. Stretávam sa a spoznávam nových ľudí, ale proste nikdy to s nikým nedôjde až do vzťahu. Myslím si, že čo sa týka náročnosti, tak mám primerané a adekvátne nároky na chlapov, nič prehnané. Som z toho smutná už... Neviem ani akú radu vlastne chcem. Skôr som sa chcela vyrozprávať, ale ak mi máte čo povedať, pokojne to napíšte, ja budem len rada. :)

luboo25

Najhorsie je takto sa utapat v smutku. Clovek by neveril, no velmi lahko si vie k sebe privolat to, na co neustale mysli

Libertz

Ako pise Ernest skus ist tam, alebo na nejaku inu zoznamku proste. Tam budes mat moznosti vela. Ano je tam aj uchylov dost, zufalcov, suknickarov... ale urcite sa najdu aj normalni obcas, preto treba filtrovat.

pupavka18

Presne tak, dnes je to úplne normálne, keď sa Ema Mullerova pozri instagram emamuller, alebo Dominika krčmarikova Dominikah, cvičenie,rady
všeliaké, optimizmu tony, pre dievčatá, mladé ženy aj muži to sledujú, lebo veľa ľudí je teraz osamotených, zoznámila cez Tinder...

Skús pozrieť tiež zoznamku: partneri.sk

tam je priateľstvo aj vážny vzťah, však napíš sama aj viacerým: ahoj, ako sa máš? Vôbec to nie je žiadna hanba, popíš si s viacerými

Šťastie treba vyjsť oproti

Ernest-ernie

Choď na Tinder, za týždeň ti príde 100 pozvaní na rande.

Ak si z toho nevyberieš tak tvoje nároky nebudú adekvátne ale fakt prehnané.