vcera sme sa pohadali

Príspevok v téme: vcera sme sa pohadali
smutnavava

Ahojte. Som velmi smutna. Som s manzelom 10 rokov, a mame 1,5 rocne dieta. Vcera mi uz praskli nervy. Lebo to, ze manzelovi robim ranajky, obedy, vecere, vsetko mu naberam a polozim na stol mi nevadi (on by radsej nejedol keby si ma sam pripravit, alebo by chodil na ranajky do mcdonald a pod.). Ale on doje a necha tak tanier na stole. Aj ked som mu uz viac krat vravela, nech tanier polozi k umyvadlu. A vcera robil kavu, a kapsule z kavy, nadobky z mlieka vsetko nechal a nehodil do kosa. Obaly z chipsov tiez nehadze do kosa. No vcera som sa velmi uz nahnevala a vykricala mu ako mi to vadi, a ako som mu to uz milion krat vravela a ziadna zmena. Isli sme spat pohadani. Rano ako vzdy som mu dala ranajky na stol. Zjedol a isiel do prace. Uz rano som mu 2 sms pisala do prace, ze aby mi prepacil to vcera. Odpoved ziadna. A ani na obed domov neprisiel co vzdy pocas roboty pride. To tak vela chcem od muza, aby si spratal po jedeni tanier k umyvadlu? Do micky to davam sama, lebo to uz by mu vadilo sa zohynat a davat do micky. O celu domacnost sa staram ja, cez podlahy, prach, pranie, varenie atd. Dieta nikdy neprebali, jest mu neda. Vsetko musim ja. Urobi ak treba tu muzsku robotu co ja neviem, ked treba nieco opravit inak nic. A uz som z toho na nervy, nech aspon si po jedeni odlozi tanier zo stola. A taka reakcia, ze ani domov neprisiel, na sms neodpisal ?.