Divne pocity pri zaspavani

Príspevok v téme: Divne pocity pri zaspavani
Xtonko0

Dobry chcem sa spýtať co to moze byt. Takze pri zaspavni akokeby sa zlaknem a zobudim sa stane sa mi to mozno 3 krat za noc ale nie kazdu noc. Aam este taky problem ze ked zaspavam mam tiez pocit akokeby si prestavam citit ruky a taky divny pocit akokeby nijake napätie v tele a pocit akokeby sombol na lodi. Bol som uz aj na neurologii pred 4 mesiacmi a na kardiológii pred 10 mesiacmi neurolog mi odporucil navstevu psychologa a test na tetaniu

Rudec33

Dobry den ak ste prežívali neustále stresové dni každý deň tak to môže vyvŕšiť do takých problémov že sa stoho ťažko da vyliečiť neje to žiadna tetánia sú to vnútorné stresové faktory ktoré zapríčiňujú tieto stavy napäté svaly tiky svalov treba vam nasadiť taký liek ktorý upokojí cele telo od svalových napätí až po psychiku Neurologička bi Vam mala vypísať liek ako je príklad Diazepam 5mg, zbavuje stresy napätie svalov ukludňuje,Najprv sa spojte Neurologičkou ona Vam urči diagnózu Ako ja bi som čo odporučil je Magnezium,Horčík,

pupavka18

Môže byť,že tetania, ak ruky necítiš, my sme to mali s nohami od kolien dole a k tomu strata vedomia od príšerneho strachu z ničoho nič, potvrdila sa okrem iného aj panicka porucha

Magnézium aj omega 3 pomáha, zatiaľ,kým sa odhodláš ísť riešiť to ďalej