Mastná pleť

Príspevok v téme: Mastná pleť
Niki01

Dobrý deň, celý život som mala mastné vlasy a mastnú pokožku. Posledné 2-3 roky som mala všetko pod kontrolou. Skúšala som veľa veci, a tie produkty ktoré mi vyhovovali najlepšie dodnes používam. Vlasy mám stále v poriadku, produkty som nemenila. Posledné dva mesiace ale mám problém hlavne s čelom. Nevyskúšala som predtým žiadne iné produkty nič. Celý život mám ofinu, milujem ju nechcem sa jej zbaviť. Ale teraz mám tak mastné čelo, že moja ofina po umytí vlasov je po dvoch hodinách mastná. Presne kvôli tomu, teraz skúšam nové produkty ako je kyselina salicylová so zinkom, alebo ľahšie hydratačné krémy na báze gélov. Fakt som nemenila žiadne veci predtým a neviem dôvod prečo sa to začalo. Nikdy som s tým nemala až takéto problémy aby som ofinu a pleť mala takto hroznú a robí ma to veľmi smutnou. Máte niekto nejaké rady? Ďakujem. :)

hotarticlelist

The most important man or woman in my life
if you inquire from me who is the maximum crucial human beings to your life. i will respond my mother.
sure she is the most essential individual in my existence. at first she gave me my existence. she permit me alive and touch the world and see eveything.
alternatively, while i used to be very young she taught me how to talk and who to stroll. whilst i was in school she additionally involved about my research and if it became rainning outdoor she could also got here to high school and picked me up. she would really like to attend me in the raining and bloodless day. i instructed her i need to wear college uniform day after today. she could cleaned it at night and dry it. then fold it and put it beside my bed. i definitely impressed along with her.
www.hotarticlelist.com

AnnaBra

Pokiaľ ide o mastnú pleť, odporúčam vám používať čistiace toniká (cosibella.sk) pri pravidelnom používaní môžu robiť zázraky!

Niki01

Ešte by som dodala, že zmena nebola ohľadom používanej kozmetiky a ani ohľadom stravy. Veľa produktov nekonzumujem, mliečne už vôbec nie kvôli alergií. Nič na životnom štýle som nemenila, takže nejaké sladkosti alebo nezdravé jedlá túto zmenu nemohli ovplyvniť.