Životné skúsenosti

Príspevok v téme: Životné skúsenosti
majkak

Pozná niekto niečo také,z mojej skúsenosti,jeden spolužiak ma vedel občas urážať,jeho teraz už manželka sa mi snažila pomôct podporovať ma aby som si tie veci tak nebrala,lenže nechápem celkom úplne že ona s ním žije a keď vidí čo robí prečo sa nesnaží zmeniť jeho nebolo to potom z jej strany falošné? Alebo ďalšia skúsenosť.Ked niekto v živote príde o nejakého človeka,niekto mu zomrie,vraví sa že nikto nieje navine,lenže keď v blízkosti toho človeka umrie zas niekto ďalší s kým je v blízkom kontakte tak nieje navine??Teda svojim správaním neovplyvňuje nejako? Nejaké nazory?

juchio

na to, že by niekto vedel z druhého človeka vysávať energiu a zdravie napríklad, tak na to neverím, skôr len na to, že podaktorí vedia liezť pekne na nervy

majkak

Skôr som myslela ľudí čo odoberajú energiu druhým a keď potom človek ochorie a na chorobu podľahne tak či nieje ten dotyčný zodpovedný.

daniela2

2. človek je zodpovedný za smrť iného človeka, ak mu nedbalosťou alebo zámerne spôsobí zranenie nezlučiteľné so životom, alebo zranenie, ktoré mu prinieslo toľko zla, že videl riešenie v samovražde. Tiež sa dáva zodpovednosť pri spôsobovaní stresu či zármutku inému, poskytovanie drog a podobne. Inak smrť prináša len Smrtka, nie človek inému človeku. To, čo uvádzaš, že v blízkosti niekoho umierajú ľudia kvôli jeho pôsobeniu na iného človeka je mágia. Inak ešte Mary - šíriteľka týfusu spôsobovala aj keď nechtiac smrť veľkému množstvu ľudí.
1. niektorí ľudia majú nemiestne žarty. Je možné, že Ti jeho manželka tým naznačuje iba, že on to tak nemyslí, aby si si to tak nepripúšťala k srdcu - v čom má absolútnu pravdu. Neviem, koľko zarábaš, ale rozčuľovať sa aj v práci máš iba do výšky svojej mzdy. To, že Ťa niekto ponižuje a uráža by Ti nemalo príliš vadiť, keď Ty si to tak o sebe nemyslíš, takže je to len vizitka toho, kto tak koná. Ja zvyknem takého človeka ignorovať, a nezvyknem sa na neho sťažovať, súdni ľudia aj tak vidia to, čo majú, a tí nesúdni ma nezaujímajú.
Ako manželka by som aj ja bránila charakter môjho manžela, veď existuje v ňom niečo, prečo ho ľúbim, aj keď druhý človek to niečo nemusí vidieť.

snejty

Skus viac citat. Mohlo by to zlepsit Tvoje vyjadrovacie schopnosti a nasledne tak mozes ziskat aj relevantnu odpoved.

majkak

Mne to ale potom príde falošné hra na dve strany lebo na jednej strane bola podpora z jej strany ohľadne toho čo robí on takže vlastne bola na mojej strane a zároveň je jeho ženou takže je aj na jeho strane.A druhý prípad,skôr som myslela to že keď mi niekto zomrie a v blízkej dobe mi zase niekto zomrie či nemôžem byť na vine svojim správaním alebo niekto v mojej blízkosti kamarát priatel je jedno kto Občas sa mi zdá že niektorí ľudia sú slabí a potrebujú zažiť niečo negatívne bolestivé aby im to dalo silu,niesu oni potom zodpovedný za niekoho smrť,?

mozebyt

1.Manželka sa nebude snažiť menit manžela lebo by od nej pravdepodobne odišiel ,muži nemajú radi ak ich chce žena meniť.
2. Samozrejme,že ak umrie jeden člen rodiny tak ostatní nesú následky ,niekedy smrť ,niekedy choroba,niekedy to zvládnu lepšie. Je to individuálne .