Bez talentu

Príspevok v téme: Bez talentu
Cosomnou

Ak niekto nemá chuť na tínedžerské výlevy, tak nech nečíta...
Ako názov hovorí, nemám žiaden talent ani žiadne špeciálne zručnosti, schopnosti. Skúšala som všetko. Kreslím otrasne, venovala som tomu niekoľko mesiacov a nič z toho, žiadne pokroky nevidím. Spev, tanec ani nehovorím. Chodila som na tanečný krúžok, no bola to hrozná chyba, len som sa tam strápňovala. Bola som tam najstaršia , no nevedela som absolútne nič a moje pokusy boli smiešne. Sami mi to vedeli povedať. Varenie taktiež nič, ďalej som sa ani nepokúšala, lebo by zhorela kuchyňa :) A šport? Vždy som na telesnej bola najslabšia, tiež sa mi len smiali a samozrejme ma nikto nechcel do týmu. Vďaka tomu som si ho znenávidela. Nie som ani pekná, že by som vynikala aspoň týmto. Som nízka, tenká ako palička a divné, nesúmerné črty tváre, že vyzerám ako nejaká divná kreatúra. Neviem na sebe sebe nájsť nič pekné. To by mi nevadilo, kebyže som aspoň múdra. Podľa testu mám veľmi malé iq a ani sa nečudujem. Matematika mi nikdy nešla, logické úlohy a hlavolamy mi vždy robili neskutočné problémy. Vďaka tomu všetkému som vždy mala aj mám nízke sebavedomie, následkom toho ani žiadnych kamarátov.Teraz sa pýtam, čo s takým človekom? Mám si vybrať nejakú zručnosť a precvičovať ju, až kým v tom nebudem dobrá? Dá sa to vôbec, alebo sa jednoducho s tým musím narodiť?
Za každú radu ďakujem, alebo hoci aj keby sa našiel niekto ako ja, potešilo by ma, že v tom nie som sama.