Návrat po rozchode

Príspevok v téme: Návrat po rozchode
Azzaz

Ahoj, zaujimal by ma Vas nazor. Pred cca 4 mesiacmi som sa rozisiel s priatelkou, bolo to z mojej strany, pretoze povedal som jej nech sa odstahuje, ze ju chcem videt minimalne. Nejak si s niekym pisala stale, skryvala sa s tym a nakoniec skryla aj naz vztah pred tym clovekom na FB, tak som to nevydrzal a vypenil. Doteraz neviem ako to bolo presne, jej vysvetlenie bolo take nejake… ale to je asi jendo. Priatelka sa behom 3 dni odstahovala, inak sme byvali spolu 2 roky. Ale ja na nu stale myslim a nemozem sa zbavit toho pocitu lasky k nej, neviem ci som urobil dobre a stale ju milujem. Raz za cas sme si pisali, pisala mi najprv, ze to nechce vidiet ako definitivny rozchod na co asi po mesiaci povedala, ze ma depresiu, je jej vsetko jedno a zmierila sa, ze svojho osudoveho chlapa uz mala a ze jej je vsetko jedno uz. Ved predsa, kebyze som jej osudovy chlap, tak aspon nieoc povie pri rozchode nie? Alebo to sa zeny tak lahko vzdavaju? Alebo ma uz nemilovala? Kebyze je to opacne a urobim nejaky blbost, tak sa to snazim napravit a vsemozne este ten vztah udrzat a cloveka nejak aspon kontaktovat, nie sa odstahovat za 3 dni. Ked sme si pisali, tak mi na to, ze som jej povedal, ze ju milujem napisala, ze aj ona mna, a ze to behom par tyzdnov nevyprcha. Ale vzdy som nejak konverzaciu zacinal ja. Teraz si cca uz mesiac nepiseme a nie sme v kontakte. A mne stale chyba rovnako ako na zaciaktu. Myslite, ze ma cenu sa o nieoc pokusat? Ze ide iba o nejaku hru jej? Ona to na zaciaktu brala tak, ze to nie je jej chyba a ze som iba ziarlivy, ze vlastne skryvat sa s mobilom a pisat si je normlane… a ten vztah skryty, ze je vlastne tiez ok a nechcela to preberat… Dakujem za nazory.

Betka132

To ako sa spravala nebolo v poriadku, to vies aj sam. Blbe je, ze to ani neolutovala a neospravedlnila sa ti. Asi ta mala rada, ale jej laska k tebe asi nebola dostatocne silna na to, aby si uvedomila svoju chybu a snazila sa to napravit. Ja kebyze stratim chlapa ktoreho fakt milujem pre nieco taketo, tak s tym druhym prerusim kontakt a budem sa snazit zachranit vztah. Nikto by pre mna predsa nemal byt dolezitejsi ako moj partner. Ak chces, mozes jej navrhnut stretnutie, ze sa o tom vsetkom porozpravate. Nech ti to konecne nejak normalne vysvetli. A nech povie, co chce, ci chce teba alebo jeho. Normalny rozhovor, bez emocii. Ale priprav sa aj na to, ze sa s tebou bud nebude chciet stretnut, alebo z jej vyjadrenia budes sklamany.

Azzaz

No ona má viní z toho, že som jej nedal má výber. Ale to ona sa odsťahovala behom 3 dní... Ja som bol v afekte a povedal jej, že nech si hľadá bývanie. Bol som strašne naštvaný... A jej vysvetlenie bolo, že sa bála, že by mi ten jej kamoš napísal, že ju miluje a že by sa tak pokúsil pokaziť nám vzťah... Preto ho pokazila ona, predsa kebyže sa bojím, že by mi niekto pokazil vzťah, tak ho bloknem a nepíšem si s ním a nie že skrývav vzťah... Stále neviem či so mňa robila blbca, alebo je jednoducho na hlavu trochu... Ale cítom neporucim, aj keď ona je myšlienkami už niekde inde...

jurajho

myslim, ze ak by chybala aj jemu, tak by sa uz ozvala aj sama, no ona zjavne uz zaujem proste nema, tak k comu je dobre taketo trapenie sa

ahjajjaj

podľa mňa jej kľudne napíš, že Ti chýba a želal by si si, aby sa vrátila. Chceš jej dôverovať. Ak sa dvaja ľudia majú radi, nemajú mať pred sebou nejaké závažnejšie tajomstvá. Nechápeš, ako si vo vzťahu s Tebou mohla písať s iným mužom tak, aby si to Ty nemohol vidieť. Nech sa k tomu vyjadrí a povie svoj názor.

bendiq

Mal by si si nechať čas a najlepšie bude ak si všetky kontakty na ňu proste vymažeš. Načo ti taká je, čo o teba proste nemá záujem. Podlizovať sa nemá zmysel