Bola som sprosta

Príspevok v téme: Bola som sprosta
janamoh12

Mala som pomer s kolegom, ale zacala som aj nieco viac citit k nemu. Skoncilo sa to vsak zle, v januari mi poslal sms,ako so mnou nechce mat nic a zablokoval ma, a to som mu len nebola ochotna hned dat. To bol zrejme dovod ukoncenia pomeru,detinske. Ok, mala som tazke obdobie,ale pozviechala som sa s tym,ze kaslem nanho. Mam aj iny problem,ktory ma dost zerie a neviem,ako ho vyriesit a na konci marca som mala kvoli tomu depresie. Prave v ten jeden den,ked som bola mimo,mi ten idiot znova zavolal,ci k nemu nepridem. Proste som zlyhala,lebo som v rom momente nechcela byt sama a prisla som k nemu.Zas sme to tahali jeden mesiac a zrazu ma.z nicoho nic,bez akehokolvek dovodu, zablokoval. Komunikovat nechcel. Nechapem,zas sa citim ako ta najsprostejsia krava na svete,ze som sa zas nechala nim vyuzit. Chapem,ze islo len o to jedno,ale to nema ani trochu gule mi povedat do oci,ze nechce v tom dalej pokracovat?Ze si mozno niekoho nasiel?Som dospela zena a pochopila by som to.Nechapem vsak zablokovanie a ignoraciu zo dna na den bez dovodu. Mozno je to jeho pomsta,kedze na zaciatku chcel on viac a ja nie. Fakt nechapem jeho rozumove pochody. Moze mi to nejaky chlap pomoct pochopit?

Libertz

daniela2: no ja skor aj dost sledovavam videa v AJ vselijake na taketo temy a dost aj komentare citavam kde ludia resp. hlavne chalani pisu svoje skusenosti a podobne. A tiez aj na inych forach vselikde som sa docital vselico.

danicka

Možno si nebola jediná, ktorú takto ťahal a proste nechcel, aby sa to tá druhá dozvedela. S tým čo sa už stalo nenarobíš nič, ale tak máš to ponaučenie do budúcna a dúfam, ak sa ti niekedy ešte ozve, tak že potom už nenaletíš

daniela2

Libertz, o ženách takúto informáciu zatiaľ nemám, ale zrejme to hovoríš z vlastnej skúsenosti alebo zo skúsenosti Tvojich kamošov, takže to vieš lepšie.

Libertz

daniela2: toto neni o pohlavi, by si sa cudovala kolko mladych zien takto ghostne. Ked sa teda bavime o ghostovani vseobecne.

daniela2

Som síce žena, ale na vysvetlenie správania nepotrebuješ vyslovene muža. Veľa mužov nie je schopných komunikovať na rovinu. Ženy sa chcú stretnúť a rozísť tvárou v tvár, lebo to tak považujú za správne, a muži sa jednoducho neozvú a urobia zo seba mŕtveho chrobáka, lebo si nechcú rečami a emóciami komplikovať život. Nehľadaj za tým inak nejakú (ne)morálnosť, je to skôr zbabelosť, nič viac. A taký SraĽko Ti predsa nestojí za to, aby si bola kvôli nemu smutná.

Ani Ty sa už ďalej neobviňuj: uč sa z vlastných chýb a v budúcnosti budeš múdrejšia.

Libertz

Kolko mas rokov? Co natom nechapes? proste cely cas ta chcel len na jedno a nema k tebe realne ani ten najmensi respekt. Ty si sa nechala vyuzit. A este sa cudujes ze si ta blokol znova ked predtym uz to urobil. Zasnem akoze nad naivitou niektorych ludi...

Textová Inzercia

olej cbd
CBD olej vo svojej najprirodzenejšej podobe.

Doprajte si CBD so zložením, ktoré je vytvorené prírodou a podložené vedou.