Postavit sa pri bolesti v krizoch

Príspevok v téme: Postavit sa pri bolesti v krizoch
iggzikof

Dobry den, dnes som uz druhy den na posteli a neviem sa postavit. Je to uz 8mi den co som prechladnuty,.. predvcerom Ked ma sice kriza boleli som sa vedel postavit no Ked som si v kuchyni robil caj a kychol si mi to podlomilo statie v kolenach a kriza poriadne rozboleli, Kym som sa nejako ustabilizoval kychol som druhy Raz a uz som bol na zemi na kolenach. Dako som asi Po 5tich minutach cez zatate zuby sa postavil a dokopy 30minut mi trvalo Kym som sa dostal do postele... Teraz beriem flector a mydocalm. Pred chvilou som sa skusal postavit podla videi v utube, sice sa mi to na milisekundu podarilo no hodne silno ma tam pichlo ze som neudrzal pozu a padol spat do postele.. zajtra to budu uz tri dni bez vyprazdnenia stolice, dake rady? Vopred dakujem

Liammaison

A systematic review aims to provide an in-depth prospectus of the applicable literature resources on your research topic. Find relevant studies, papers, and publications in the field, broaden the knowledge on your subject, get useful insights.