Tukove hrcky po celom tele

Anka902

Ja to mam tiez na laktoch a jednu pri oku mne sa osvedcil jablkovy ocot.Rano lolievkovu lyzicu do pohara vody vypit na lacno a vecer tiez.Tie tukove hrcky alebo ako ich nazvat sa pomaly uz mensia.

jatiez

ahojte, ja mam to iste, mam to na dlani lavej ruky a za posledne tri roky sa mi to dost zvacsilo. asi som to zdedila po otcovi lebo on ix mal po celej ruke viac a museli mu to xirurgicky odstranit. dorezali mu celu ruku lebo mohlo nastat ze nebude moct pohnut prstami. \\\\\\\"najlepsie\ \\\\\\" na tom bolo ze to pokakali a museli mu to robit znova. ale stale to ma na prd. ja pojdem v septembri na vysetrenie ze co s tym tak vam dam potom vediet ako som dopadla keby ste mali zaujem.

boro

toto iste som mal aj ja na dlani lavej ruky, doktor mi to chcel chirurgicky odstranit ale povedal ze je to na dost zlom mieste ze by mozno poskodili nejake slachy a ze prst by nefungoval mozno tak ako ma tak som sa na to vykaslal a z nicoho nic mi to jedneho dna zmizlo. fakt neviem vlastne z akeho dovodu

aida27

čaute všetci,
vidím,že viacerí z vás neviete z čoho sa tie tukové hrčky tvoria.Fakt je že aj ja ich mám katastrofálne veľa. Nebrala by som to však na ľahkú váhu pretože sa môžu zvrhnúť. Hlavne tí, ktorí ich majú veľa by ich mali pravidelne sledovať. Nájdite si v google GARDNEROV SYNDRÓM mohlo by vám to pomôcť. Mám však problém doteraz ma ani jedna nebolela až nedávno mi jedna z hrčiek na zadku po nejakom tom roku narástla a bolí ma na dotyk. Zdá sa že je aj tvrdšia. takže musím ísť k chirurgovi nech to pošle na histológiu. dúfam že to bude ok,

lukas318

aj ja to mam, najprv som mal jednu malicku a teraz sa mi ich porobilo aj 10 nenito moc velke ale je to hrozne blby pocit hrce pod kozou. Doktor mi povedal ze mam schudnut a bol som aj na rozbore krvi a mam zvysene tuky a ak sa to nezmeni da mi na to lieky. Inak jedine vyrezat. Ja osobne mam taky pocit ze lekari sami dobre nevedia co to je z coho to je a ako to odstranit....

jaja

Aj moja švagriná má na ramenách rúk tukové hrčky.Ale inak je chudá a nemá to po celom tele.A moja mamina to mala tiež iba na rukách.

leijla

To nie je o tučnote. Ale každý človek má v tele zastúpené určité percento tukovej vrstvy. A práve tá vrstva u Teba nie je vrstvou, ale takýmito "hrčami".

leijla

Ide o poruchu metabolizmu a nie je to bolestivé, ale nedá sa to inak riešiť, ako postupných chirurgickým odstraňovaním. Ale je to tak, síce ich odstraňuješ, ale oni sa znova urobia na inom mieste. Ide o zlé (také skupinové) ukladanie a rozkladanie tuku.