Tukove hrcky po celom tele

RNG

Ako som povedal, lecitin mikrovlakniny, lipaza ,calcium -D glucarate.
A obmedzit cukry a jemne muky, lebo z nich vyraba pecen plno tukov
Pancreatin 2 gramy obsahuje 10 000 USP lipazy, to rozpusti 10 gramov tukov v tele .Pozri si napr pancreatin firmy Now Foods, kde mas 2000 mg ekvivalent(4 x 500 mg) v kazdej kapsuli. Este lepsie su entericky pokryvane kapsule, kde sa enzym nenici v zaludku.
Rovnako dobry je napr Jarro-zymes plus, ktory ma naviac aj alfa galactosidazu, tj enzym proti naduvaniu so zelenin a strukovin.
Nezabudaj na mikrovlakniny, tie porebuje kazdy brat cely zivot, a tie tiez ako absorbent vynesu z tela cast tukov.

lukas572

zdravim otazka na RNG mam tukove hrcky na krku na hrudy a neviem sa toho zbavit a este sa mi to aj zapaluje proste a kozna doktorka povedala len tolko ze je to tazka forma akne co je podla mna dost blba diagnoza si myslim krve testy mam v pohode pecenove tak isto aj stitnu zlazu mam v poriadku som si dal spravit testy ak viete niekto poradte dakujem

milo25

Ako hovoríš leijla, chirurgiscké odstraňovanie nepomôže. Ja mam tiež tieto hrčkya moja obvodná mi povedala, že mala pacienta, ktorý si ich nechal všetky odstrániť, stálo to veľa penazí a času a porobili sa mu zas a oveľa viac, tiež potvrdzujem že o tučnote to nieje, pretože mne sa zacali robiť keď som bol v puberte ako slíž. Takže jediné čo na to asi bude platiť sú tie doplnky ako povedal RNG a striedmejšia strava, veľmi výrazné obmedzenie vyprážaných jedál a teda aj tučných. Tiež som čítal o kapsaicíne, že pomáha odbúravať tuky v krvy, tak skúšam aj to. keby niečo kapsaicín je to čo páli v chilli papričkách a aj v obyč zelenej paprike.

Lenuš

Dobrý ja mám tiež problémy s timito hrčkamý a začaly sa mi robiť na nohách mala som ich asi 4 ále zázrakom mi zmyzli po čase niake 2 no včera sa mi zas spravila na kolene čo najrýchlejšie chcem isť doktorovy aby mi niak s timto pomohly tie hrčky ma bolia ked ich chitim a hlavne tá jedna na kolene ...neviem absolutne čo to je len som sa dopočula že su to tie hrčky ....ák viete niak poradit prosim dajte mi vediet ...kedže mám len 14 velmo ma to zaujma .... :(

RNG

Doplnky s vysokym obsahom lipazy(enzymi) sa daju brat kedykolvek.
Su to volnopredajne neskodne doplnky. A to iste plati pre cisty, praskovy lecitin.
Enzymi na cistenie tela sa maju brat na prazdny zaludok hodinu + pred jedlom.
Pozerajte na enzymaticke zmesy nad 5000 USP(alebo FIP) lipazy
Lecitinu sa da brat aj lyzica denne pre dospeleho, hoci obvykle odporucaju len lyzicu raz alebo 2 krat tyzdenne,pre kazdeho prevencne, a to hlavne na cistenie ciev alebo odtucnovacie ucely.
Lecitin je potrebny aj na rozne mozgove procesy.

Maslo

Ahojte akurat som došiel od doktora mam tiež tieto hrčky na ruke aj na bruchu ukazal som to doktorovi a vravel ze su to len tukove hrčky a vraj ked su pohyblive tak su to tukove vraj niet sa coho bat.A dokotr to na pohlad nezisti musia vam to chyrurgicky odstranit a poslat na rozbor az potom je ošetrujuci lekar mudrejši....Zatial to necham tak ked si najdem nejake dalšie potom to budem riešit.

Cocacola3

Ja som dnes našla hrčku malému na dlani hneď pod ukazovákom takže zajtra utekám k doktorke malí ma len 7 mes necelých...a na hlavičke vzadu som našla ďalšiu čo to je netuším...až sa bojím hladam čo to ake informácie tu na nete...

RNG

tukove hrcky sa tvoria v tele pri nedostatku enzymu lipaza. To sa da velmi lahko doplnit.
Tiez dodani, jodu do tela sa posilni telesna vyroba enzymov.
Tuk sa da v tele rozpustit a uviest do cirkulacie lecitinom, cim sa umozni jeho spalenie

olosova lucia

zdravím vás, chcem sa opýtať, začali sa mi robiť hrčky akoby tukové na palcoch na nohách presne na kľbikoch. čo to môže diagnostikovať. dakujem