Vztahy

Príspevok v téme: Vztahy
Kuka

Ako by ste riešili keď ste nikomu nič nespravili,len to že sa rozprávate s určitými ľuďmi ktorých dotyčný nemusí ,,,,a on sa s vami kôli tomu nerozpráva,proste povedal že s či nič nechce mať .
Na druhej strane s nami nič nechce mať ,ale chodí tu ,rozpráva o nás že tu nemá za kym chodiť a pritom sa tadiaľto premáva autom.
A druhá otázka ,,,ako prestať myslieť čo si o tebe myslia ľudia ,ako to vyhodiť z hlavy vonku a žiť

Samuel22

Ahojte ,Volám sa Samuel a pochádzam z okolia Partizanske. chcel by som napísať pár viet. Viem že toto neni zoznamka no videl som tu pár ľudí ktorý tiež hľadali šťastie I tu . Nakoľko sa mi ťažšie hľadá partnerka skúsim tu možnosť a napíšem aj tu pár viet. Rád by som spoznal dievča ktoré by bolo hlavbe úprimne ako ja a trochu veselé ,s ktorym by som mohol tráviť voľný čas kdekoľvek by sme išli , na výlety ,prechádzky ,spoločné zážitky niekde v príjemnom prostredí .Dievča s ktorou by som si vedel rozumieť , ktorá by vo vzťahu preferovala tieto štyri dôležité veci.Dovera ,vášeň úprimnosť a láska .Čo sa týka toho čo je u mňa prednejsie tak ja sa predovšetkým snažím vypočuť tu danú osobu a záleží mi na tom aká je tá osoba povahovo v mojej prítomnosti než aby som sa ihneď sústredil na vzhľad.alebo štýl obliekania .Verím že sa takéto dievča nájde a ak sa nájde dúfam že ti budem môcť vyčarovať úsmev na tvojej tvári ,a ligot v očiach po celé dni čo budem môcť byť pri tebe . A na Záver možno nie som najdokonalejši a najmúdrejší ale čo sa týka srdiečka ,tak to mám na správnom mieste .? Budem rád ak napíšeš . A zvyšok si napíšeme keď tak v súkromnej správe na Instagrame ak budes mať záujem .

ahjajjaj

ahojte, mňa z tohoto napadol výlet s deťmi a s mojou mamou v Sedmohradsku. Boli sme tam v soľnej bani a deti sa chceli silou mocou člnkovať v tamojšom soľnom jazere. Tak sme nasadli do člna, ale nikto z nás nevedel veslovať. Takže sme sa točili dokola, a išli sme úplne iným smerom ako sme chceli. Potom sa to už trochu zlepšilo, ale každý sa na nás smial. Mama bola pohoršená, že čo si o nás ľudia mysleli. Tak syn povedal, že on vesloval prvýkrát v živote, a že dobré na tom celom je, že sme to aj tak aspoň vyskúšali a keď sa na nás smiali, tak im tú dobrú náladu z nás dopraje, my sme si to aj tak užili.

daniela2

Je to o tom, čo si kto myslí o sebe samom. Keď si ja sama verím a poznám svoju hodnotu, je mi totálne fuk, čo si myslia ostatní, veď každý sme nejakí.

Textová Inzercia

olej cbd
Ste vystresovaný viac ako kedykoľvek?

Prichádza potencionálna malá fľaštička, ktorá to možno vyrieši za vás. Prečo to neskúsiť?