Podpora imunity nie je témou len v zime: tieto zásady by ste mali dodržiavať celoročne

Táto diskusia patrí k článku: Podpora imunity nie je témou len v zime: tieto zásady by ste mali dodržiavať celoročne
Podpora imunity nie je témou len v zime: tieto zásady by ste mali dodržiavať celoročne

O podpore imunity sa hovorí najmä počas jesenných a zimných mesiacov. Menej slnka, viac stresu a tiež horšie počasie práve v tomto období podporujú šírenie rôznych vírusov. Chytiť okolo Vianoc alebo po oslavách Nového roka nejaké vírusové ochorenie preto nie je ničím výnimočným. Ak chcete byť dostatočne chránení a urobiť maximum pre svoje zdravie, podpora imunity by nemala byť témou len v zime.

bronicka

... ktory ten olej je lepsie si kupit?... ten viac ci menej percentny?... rozdiel je len v tom, ako sa uzivaju, ze ake mnozstvo ci aj v niecom inom?..

agnessca

suhlasim! ked to nejde tak nejak automaticky, ze sa da chodit von na slnko, da sa viacej casu travit v prirode, tak treba tomu telu nejak pomoct, aby bolo odolnejsie aj voci kadejakym virusom.

Martina2456

Perfektný článok! Ja by som ešte doplnila nejaké výživové doplnky, pretože v strave ich často postrádame. Ak mám dať za seba tip, mne sa najviac overil CBD olej: www.semena-marihuany.cz.