Potrebujem zmenu

Príspevok v téme: Potrebujem zmenu
1902erika1997

Ahojte , potrebovala by som od Vás pomoc. Chcela by som urobiť vo svojom živote zopár zmien, ale neviem ako na to. Chcela by som popracovať na svojom sebavedomí, sebaúcte, sebadôvere a prijatím seba samej taká, aká som so všetkými svojimi chybami a nedokonalosťami. Už dlhšiu dobu sa to pokúšam zmeniť, ale nejak sa mi to nedarí. Uvedomujem si, že tá zmena nepríde hneď. Mohli by ste mi prosím poradiť , čo by mi mohlo pomôcť, aby som sa dopracovala k tej zmene?
Za každú odpoveď vopred ďakujem.
Možno táto téma pomôže aj iným ľudom .

zuzimulka

tak ono toto nie je proces, ze za dva dni sa zmena dostavi :) treba si to vsetko fakt uvedomovat, ze si jedinecna bytost a tvoj zivot je len v tvojich rukach a v nikoho ineho :)

erikakika

Aj ja si myslím, že by to sústredenie by mohla byť skvelá vec. Človek by bol medzi ľuďmi a mohli by si aj navzájom pomôcť a podporiť.

kiky1viky

Diidit o by som hneď niečo také prijala. Prísť úplne na iné myšlienky a tak si oddýchnuť od takého zaužívaného života a tej rutiny.

diidi

citala som aj o kadejakych takych sustredeniach pobytovych, kde absolvujes rozne sedenia a debaty a podobne. mozno aj nieco taketo by nebolo zle.

Textová Inzercia

olej cbd
Ste vystresovaný viac ako kedykoľvek?

Prichádza potencionálna malá fľaštička, ktorá to možno vyrieši za vás. Prečo to neskúsiť?