Potrebujem zmenu

Príspevok v téme: Potrebujem zmenu
1902erika1997

Ahojte , potrebovala by som od Vás pomoc. Chcela by som urobiť vo svojom živote zopár zmien, ale neviem ako na to. Chcela by som popracovať na svojom sebavedomí, sebaúcte, sebadôvere a prijatím seba samej taká, aká som so všetkými svojimi chybami a nedokonalosťami. Už dlhšiu dobu sa to pokúšam zmeniť, ale nejak sa mi to nedarí. Uvedomujem si, že tá zmena nepríde hneď. Mohli by ste mi prosím poradiť , čo by mi mohlo pomôcť, aby som sa dopracovala k tej zmene?
Za každú odpoveď vopred ďakujem.
Možno táto téma pomôže aj iným ľudom .

perla

No zmena nepride hned a uz vobec nie sama od seba, v tom mas pravdu. Treba byt na seba prisny a utriedit si v hlave, v com ma vlastne ta zmena spocivat, co chces robit inak, drzat sa toho a nevzdat sa.

hellkazuza

alexaja plne suhlasim, aj v mojom okoli sa jednostaj stretavam s ludmi, ktori maju len reci a chcel by som toto a tamto, mam sa zle, nic ma nebavi, ale neurobi absolutne nic preto, aby veci zmenil k lepsiemu. nerozumiem

alexaja

podla mna sa niekedy nad tym len premysla, chcel by som zmenit hento tamto, ale clovek v kocecnom dosledku pre to nejak nic nespravi

pupavka18

Už som to tu písala..ale Ema muller a domih Dominika Krcmarikova na instagrame pozri,

Presne o tom majú celkom úprimne instagramy, aj keď jasne merch medzitým nájdeš na jej tričko, ale veď kúpiť nemusíš,

Domih je názov jej instáč, ona má tie sústredka s dievčatami, jasne aj chalani môžu všetci to potrebujeme v dnešnej dobe, cvičenie, duševné aj fyzické, optimizmus, vieru v samu seba,

Aj nové kamošky nájdeš, preštuduj, lebo dosť má toho tam, nielen cvičenie, ale aj rady o strave, aby bolo v súlade telo aj myseľ,

Robí to na úrovni naozaj a Ema tiež.. ju nemajú tu na Slovensku viacerí radi a veľká kritika... ale je úprimná a šťastná, obe, ona aj Domi vysielajú to svoje šťastie, čo ide z ich vnútra, ostatným

lilywilson

Original Leather Jackets America
Selena

[url=www.keyword.com]keyword[]

[a href=greatmarkers.com]great Markers for You[/a]

[url=www.britis.com]british Site[/url]
Click Here
[URL="games.org Gamers[/URL]
[nice post][1]
[1]: wikipedia.com
[Nice](www.google.com)
[OK Google](www.google.ae "Googleoo")
[a href=games.org]best Games[/a]
[L=nice post]en.wikipedia.org]

[link=games.com]perfect Games[/link]

[[Best Games>>www.games.org]]
[games.org Best Games]
[[ name.com | name ]]
Games web site:www.games.org
[www.britgamess.com|best british Games]
[S=Rfactorcentral.com]www.rfactorcentra.com]
Best Gamers websites

zuzimulka

tak ono toto nie je proces, ze za dva dni sa zmena dostavi :) treba si to vsetko fakt uvedomovat, ze si jedinecna bytost a tvoj zivot je len v tvojich rukach a v nikoho ineho :)

erikakika

Aj ja si myslím, že by to sústredenie by mohla byť skvelá vec. Človek by bol medzi ľuďmi a mohli by si aj navzájom pomôcť a podporiť.

kiky1viky

Diidit o by som hneď niečo také prijala. Prísť úplne na iné myšlienky a tak si oddýchnuť od takého zaužívaného života a tej rutiny.