Elektrošoky

Príspevok v téme: Elektrošoky
vedhej

Ahojte,

mám na Vás jednu prosbu. Má niekto skúsenosti s liečbou elektrošokmi? Mne psychiater povedal, že ak mi nezaberú nové lieky čo beriem, tak ma pošle na elektrošoky. Keďže som nikdy na tom nebola, tak by mi bola každá skúsenosť dobrá. A hlavne prosím aj kde ste tú liečbu podstúpili.

Vďaka!

yeetskeet

mam a moc si nepametam teda, bolo to 3x do tyzdna, dost migreny po tom, nemozes nic pit/jest lebo sa pototo..., mesiac pamate v podstate vymazany z hlavy. zlepsenie u mna asi ziadne.

fmfiain123

Dobrý deň vedhej,
neboj sa. To máš ako u zubára. Urobia ti procedúru a bude zase dobre a možno že aj lepšie ako pred tým.

vedhej

Mám schizofréniu. A doktor mi povedal, že mi lieky moc nezaberajú. Povedal, že ak mi nepomôžu tieto nové lieky čo užívam, tak má pošle na elektrošoky. Ale po pravde ja tam moc nechcem ísť, mám z toho obavy.

fmfiain123

Dobrý deň vedhej,
poznal som jedného človeka, ktorý chodil na elektrošoky a moji známy sa mi pochválili, že po elektrošokoch bol úplne vytretí.
Zneužívali jeho stav na to, aby ho obrali o peniaze.
Vždy pred procedúrou si od neho požičali peniaze a po procedúre mu povedali, že ich už vrátili a on si to nepamätal.