Pravidelné cvičenie vás môže ochrániť pred ťažkým priebehom a následkami COVID-19, ukazuje nová prelomová štúdia

Hagdfr

A commitment of appreciation is all together for sharing, I found a tremendous store of stimulating information here. A striking post, incredibly grateful and obliging that you will make on a very major level more posts like this one. www.subwayliveiq.net

Hagdfr

A commitment of appreciation is all together for sharing, I found a tremendous store of stimulating information here. A striking post, incredibly grateful and obliging that you will make on a very major level more posts like this one. www.subwayliveiq.net

OdpadskaKrajina

To je mi ľúto :( avšak naozaj drvivú väčšinu obetí tvoria chorí a starí ľudia väčšinou nad 65 rokov. A mal dostatočnú hladinu D vitamínu? Naozaj nemal žiadnu pridruženú chorobu? Lebo genetika má väčšinou zanedbateľný vplyv na všetko, 80 % je to, čo človek sám pre to urobí, genetika tak max. 20 %. A jasné, že je to z labáku a je to plandémia... Veď čo boli chrípkové epidémie pár rokov dozadu tak aj 33 % národa mala chrípku a žiadne opatrenia, nič... Teraz pomaly ani nikoho chorého nepoznám a drakonické opatrenia, wt.F... sa ľúbi fašistom upierať ľuďom práva.... Teraz zrazu zo dňa na deň zmizla korona už je len Ukrajina... A migranti nemusia mať očkovanie, test, respirátor, nič... Asi Putin zabil koronu...

In blossom

Nie, nie je to pravda. Zomrel mi na to velmi blizky clovek a cvicil pravidelne, rozhodne viac ako ja ci ktokolvek z rodiny, obezitu rozhodne nemal. Nakazeni sme boli vsetci a iba on mal tazky priebeh, ten najhorsi. Zial, je to len o genetike, nicom inom. Preto na to obcas zomru aj zdravi mladi ludia a stari a chori tym niekedy napriek ocakavaniam prejdu ako nic. Je to len o tom, nakolko citlive ACE2 receptory na naviazanie virusu ma ten ktory clovek. Bud v tomto vyhral geneticku loteriu, alebo ma geneticku smolu. Nie je to ziadna "plandemia", druha vec je, ci je naozaj prirodzeneho povodu, alebo niekto sa "hrajkal" v labakoch. To by bolo este smutnejsie.

OdpadskaKrajina

Dobré ránko :D toto tvrdí Bukovský od začiatku vymyslenej plandémie ale všetci ho cenzurujú a hejtujú. Aktívni nemajú obezitu a tá je najrizikovejším faktorom pri covide :)