Farbenie vlasov prírodnou hennou

Príspevok v téme: Farbenie vlasov prírodnou hennou
elusqa

Dobrý deň :-)
Mamičky, chcela by som sa vás opýtať, či ste si niektorá počas tehotenstva farbili vlasy hennou.
Všade garantujú 100% prírodné zloženie a podobne... ale ja by som chcela vedieť názor žien, ktoré si vlasy počas tehotenstva hennou reálne skúsili nafarbiť.
Na jednej strane som na svoju farbu vlasov zvyknutá a chcela by som si vlasy farbiť ďalej, ale na druhej strane sa bojím o zdravie miminka.
Za vaše odpovede vopred moc moc ďakujem.

BlueberryNNN

Ja som si farbila Hennou pred tehotenstvom. Pocas tehotenstva som si dala pauzu, zdravie babatka mi bolo prednejsie. A teraz si planujem znovu zacat farbit Hennou. Nejak mi to pocas tehotenstva nedalo, ak bola moznost, ze sa nieco z Henny dostane do krvneho obehu. Tych 9 mesiacov nie je az tak dlho pockat. Ak sa pytas na pravu Hennu, tu v slovenskych drogeriach nekupis. Citala som, ze skutocne prava Henna sa musi skladovat v chladnicke, v obycajnych regaloch by dlho nevydrzala. Takze ja by som fakt tomu neverila, ze je to az tak tip top prirodne a bezpecne. Chemicke farby, to by som na seba nedala ani netehotna. To je plne humusu.