Definitívny odchod z fóra a zmazanie profilu

Príspevok v téme: Definitívny odchod z fóra a zmazanie profilu
Eva531

Ja uz neviem, kolkokrat to sem mam este napisat, ze ked sem uz nechcem chodit a chcem, aby sa definitivne zrusil moj profil, tak to nie je mozne. Taketo jednanie nie je fair-play. Predsa ked sa niekto niekde moze zaregistrovat a zalozit si tam profil, tak rovnako by malo byt mozne a pre uzivatela jednoduche si svoj profil aj zrusit. Ale tuto nie a nie a nie!!! Naozaj uz neviem, ci si mam zaplatit nejakeho hackera, aby moj profil odtialto odstranil, alebo co... Dokedy to tu bude este takto fungovat? Je vobec mozne a realne, aby nejaky uzivatel tohto fora dosiahol, ze bude jeho profil zruseny??? To sa mam ozaj zacat spravat ako tazko naruseny primitiv, zacat pouzivat vulgarne slova a navazat sa do vsetkych uzivatelov, urazat ich vulgarizmami a hejtovat, aby som dosiahla zrusenie mojho profilu aspon za trest, ked to uz nejde slusnym a normalnym sposobom? Ja len dufam, ze za hejtovanie nie su ziadne financne pokuty... Znovu uz po nieklkykrat zakladam tu istu temu a prosim o rady, ako dosiahnut zrusenie profilu.

OdpadskaKrajina

Bože to je naozaj logika hodná ženy. Asi sem prestanem chodiť a hotovo nie? :D a kašlem, či mi zmažú alebo nezmažú profil :D

simka456

ved tak sem nechodievaj ako fakt neviem, v com je problem, mozno sa ti po nejakej dobe necinnsoti zrusi, no ty sa sem stale vracias

Textová Inzercia

olej cbd
CBD olej vo svojej najprirodzenejšej podobe.

Doprajte si CBD so zložením, ktoré je vytvorené prírodou a podložené vedou.