Definitívny odchod z fóra a zmazanie profilu

Príspevok v téme: Definitívny odchod z fóra a zmazanie profilu
Eva531

Ja uz neviem, kolkokrat to sem mam este napisat, ze ked sem uz nechcem chodit a chcem, aby sa definitivne zrusil moj profil, tak to nie je mozne. Taketo jednanie nie je fair-play. Predsa ked sa niekto niekde moze zaregistrovat a zalozit si tam profil, tak rovnako by malo byt mozne a pre uzivatela jednoduche si svoj profil aj zrusit. Ale tuto nie a nie a nie!!! Naozaj uz neviem, ci si mam zaplatit nejakeho hackera, aby moj profil odtialto odstranil, alebo co... Dokedy to tu bude este takto fungovat? Je vobec mozne a realne, aby nejaky uzivatel tohto fora dosiahol, ze bude jeho profil zruseny??? To sa mam ozaj zacat spravat ako tazko naruseny primitiv, zacat pouzivat vulgarne slova a navazat sa do vsetkych uzivatelov, urazat ich vulgarizmami a hejtovat, aby som dosiahla zrusenie mojho profilu aspon za trest, ked to uz nejde slusnym a normalnym sposobom? Ja len dufam, ze za hejtovanie nie su ziadne financne pokuty... Znovu uz po nieklkykrat zakladam tu istu temu a prosim o rady, ako dosiahnut zrusenie profilu.

OdpadskaKrajina

Bože to je naozaj logika hodná ženy. Asi sem prestanem chodiť a hotovo nie? :D a kašlem, či mi zmažú alebo nezmažú profil :D

simka456

ved tak sem nechodievaj ako fakt neviem, v com je problem, mozno sa ti po nejakej dobe necinnsoti zrusi, no ty sa sem stale vracias