Dotazník k bakalárskej práci

Príspevok v téme: Dotazník k bakalárskej práci
Sara0024

Dobrý deň,
som študentkou tretieho ročníka bakalárskeho stupňa štúdia v programe Protetika a ortotika na Technickej univerzite v Košiciach. Momentálne sa nachádzam v procese písania bakalárskej práce na tému: Nové trendy v protetike detských pacientov. Súčasťou mojej bakalárskej práce je aj dotazníkový prieskum v oblasti: Protetika detských pacientov z pohľadu odbornej verejnosti a užívateľov. Pre realizáciu tohto prieskumu som si dovolila pripraviť dva elektronické dotazníky. Prvý dotazník je určený pre ortopedických technikov a odborníkov a druhý je určený pre detských pacientov resp. pre ich zákonných zástupcov. Dotazníky sú pripravené v elektronickej podobe (nie je potrebné ich tlačiť a posielať poštou), posielajú sa mailom a ich vyplnenie nezaberie veľa času. Dotazník je anonymný a informácie z neho spracované sú v súlade s GDPR.
Týmto spôsobom by som chcela osloviť Vás rodičov, ktorý máte dieťatko s nejakým druhom deformácie končatín o vyplnenie dotazníka. Veľmi by mi to pomohlo.

docs.google.com...

Za čas, ktorý ste venovali vyplneniu dotazníka a za vaše úprimné odpovede vám ďakujem. V prípade akýchkoľvek otázok a bližších informácií ohľadom mojej práce ma neváhajte kontaktovať.
Prajem Vám ešte pekný zvyšok dňa.

Textová Inzercia

olej cbd
CBD olej vo svojej najprirodzenejšej podobe.

Doprajte si CBD so zložením, ktoré je vytvorené prírodou a podložené vedou.