Čo ďalej

Príspevok v téme: Čo ďalej
Kvet13

Z manželom sme 12 rokov ...máme 12 ročnú dcéru a dvojročného syna...prvých 6 rokov super a potom sa to začalo meniť hádky a tak ... otehotnela som no 20tt potratila nemohla som to prekonať bola aj kríza a rozmýšľali sme nad rozvodom no nejako sme to ustáli a narodil sa drobec ...posledný rok partnerovi prekáža moja rodina( som jedináčik a žijeme na poschodí rod. domu je to ako bytová jednotka len spoločnú vchod) žije s nami matka,ujo ...naši sú rozvedení...štekanie vlčiak a hocičo keď ma zlý deň...pred sviatkami som mu našla na pokeci profil kde vypisoval babám ...dostal podmienku buď alebo ...neopakuje sa to...neplánovane som otehotnela ale aj potratila(9tt) mňa to položilo zase....partner nechcel 3 dieťa no potom sa zmenil ..chvíľu sa tešil.... Posledné týždne si všímam ako v meste čumi babám na zadok,milovanie je iné stráca sa vášeň je to len uspokojenie aj bozky keď ide preč väčšinou také nudné vášeň sa vytráca....téma dieťa ja by som čo chcela možno aj 3 ale on ak budeme bývať sami ....on vie, že mňa by zdeptal život na byte a keď sa hádame vždy povie po tvojom bolo 12rokov a teraz by som mal ja rozhodovať....zložila som okuliare a neviem čo ďalej ....mám pocit, že je do mnou len kvôli sexu neviem čo cítim k nemu a ako ďalej

Kamcita23

s tym nesuhlasim, ze prioritou su deti. akoze ano, treba brat ohlad na deti, to akoze bez pochyb. ale tak ona ma trpet? deti si to vsimnu, to ti garantujem.

Estet

1. uz davno mal zabezpecit rodinu tak, aby ste mali kde byvat
2. ze sa diva babam na rite, na to sa vykasli... kazda jedna by ti ho za 2 dni vratila, keby sa mu aj nahodou podarilo nejaku prekotit
3. mysli na svoje deti... deti vsetko citia, vidia, pocuju... to napatie vo vasom vztahu im ukrajuje z ich buduceho stastia.. pozor na to
4. sadnite si ako dvaja dospeli ludia, povedzte si, ze vasou spolocnou prioritou maju byt deti ... vy ako rodicia mate mat tolko rozumu, ze sa mate nad urcite veci povniest