Zmena chuti

Príspevok v téme: Zmena chuti
AkoTak97

Dobrý večer.. posledné dva týždne pozorujem, že na niektoré potraviny sa mi zmenila chuť. Mám na mysli ich chute. Napríklad coca cola, po otvorení vonia tak ako aj predtým, no potom ako sa napijem má hrozne čudnú chuť, ani to neviem popísať akú. No vonia mi stále rovnako dobre. Nedávno cibuľa. Ovonial som cibuľu, no mala čudnú chuť, podobne ako tá Kofola. Neviete čím to môže byť? Iné potraviny chutia aj voňajú tak ako predtým a na iných som to teda nespozoroval zatiaľ. Čo sa mohlo zmeniť? Pred 3 mesiacmi som mal covid-19 bez chuti a čuchu no po 2 týždňoch to prešlo a vtedy som mal chute normálne. Začalo to asi pred dvoma týždňami. Ďakujem

erich360

To je pravda, kludne to moze suvisiet s tym covidom. Moja mama ked ho mala, tak sa jej zmenila chut tak, ze sladke potraviny jej niektore chutili slano a podobne.

Jaroslav321

isto by som to pripísal tomu covidu a toto budú tak povediac dozvuky, no ale dúfam, že sa to časom upraví a bude všetko tak, ako má byť

denissa84

Myslím si, že to môžu byť ešte kľudne následky toho, že si mal kovid. Ono to má takéto príznaky a aj rôzne iné ešte aj dlhšiu dobu po uzdravení.