Na dne, ako dalej

Príspevok v téme: Na dne, ako dalej
DeMes

Dobrý deň, chcela by som sa poradiť lebo som už fakt zúfalá a neviem ako si dať rady z touto situáciou. Som vo vzťahu, ktorý viem, že nie je rovnocení. Ja priateľa milujem viac, viem že si poviete, že je to subjektívne ale nie je. Varím, nakupujem ,starám sa o neho a jeho syna. Nepomáha mi, vôbec. Keď som už fakt unavená po ňom vyskočila, keďže potom ako sa najedli mi všetky riadi nechali na stole ani neodniesli do umývadla, keď som všetko porobila povedal: nevedel nájsť lieky a skočil po mne čo som to za ženu, že mám chaos a tak..ja uz som nevydržala ale mierne som mu povedala ze by moho niekedy aspon po sebe umyt, a ja by som mala cas organizovat viac. Su to drobnosti ale stale mam pocit, ze nie som dost pre neho. Moje sebavedomie zacalo ist dole vodou, rapidne. Nemam chut sa rano sa zobudit, neni mi do zivota, uz sa na seba ani nemozem pozerat do zrkadla, lebo mam pocit ze som skareda. A to robim pre seba, jem len salaty, zdravo sa stravujem ale aj tak mam pocit, ze som nejako ošpatnela. Taktiez som odisla do jeho krajiny, a teda som zamestnana u firm, kde cely den komunikujem v cudzom jazyku ktorý sa učím 5 mesiacov ako som tu, rozumiem vsetko aj rozumeju mna, niekedy sa vsak stane, ze musim zopakovat. Ale aj tu , nechcu mi davat nejake kompetencie, pracu lebo sa boja, ze ma nebude rozumiet. A to hovorim angklicky, nemecky, a teda najnovsie aj srbsky a mam VS. Teraz sa stala situacia ktora ma uplne zlomila Priatel mi oznamil, ze ide s partiou do Alp na 10 dni. Prve co ma mrzi ze s partiou, s ktorou ked bol na posledy ,volali si prostitutky, robili party,vyhodili ich kvoli zurkam na izbach z 2 hotelov. Luto mi je, lebo mi povedal, ze ja s nim ist nemozem, zevraj idu len chlapi. Tusim ze to nie je pravda, lebo boli pred tym aj zeny z ich partie ale ok, ubytovane boli inde, ale myslim ze idu aj teraz. No luto mi je ze ma nechce. Nikde sme neboli, samy.. stale sa o vsetko staram, aj penazi na stravu davam vacsinou len ja. Nemam ani sebavedomie a silu od neho odist. Neviem ,som na dne ako nikdy

daniela2

Keby mi prvýkrát povedal, že ak chcem, môžem ísť, pobalila by som sa a išla preč. Takéto človek nehovorí zo žartu, ale vtedy, keď mu na tom druhom už nezáleží.

Eva531

Mas to komplikovane viac, nez dost. Nicis si svoj mlady zivot absuolutne nefunkcnym a neperspektivnym vztahom s nejakym narcistickym starcom, ktory ma XY deti s XY zenami a este tebou aj opovrhuje a ma ta za hovno. Osobne by som nikdy nesla ako mlada dvadsiatnicka a panna do vztahu s niekym, kto by mi podla veku mohol byt otcom a ma uz deti. Ked budes mat 60 rokov a nastupis do dochodku a ostatne tvoje rovesnicky, cerstve dochodkyne s vekovo primeranymi muzmi sa budu tesit, ze so svojimi manzelmi konecne mozu chodit na seniorske zajazdy a na vylety, tak ty budes utierat zadok 80-rocnemu staremu narcistickemu opovrhovacnemu, posmeskarskemu a neuctivemu dedovi, ktoreho budes nazyvat vlastnym manzelom a ktory ta mal cely zivot za hovno? Najskor si znicis maldy zivot tym, ze sa staras o akesi cudzie decko, ktore je iba jeho, ale nie tvoje a cez ktore kontakt s byvalou on urcite ma, potom si s nim urobis vlastne, ktore si ta ale, ze zarucene a zakonite nikdy vazit nebude, lebo ked bude vidiet posmekarske, opovrhovacne a neuctive spravanie sa svojho biologickeho otca voci svojej biologickej matke, ako si ocino maminu nevazi a nadava jej, tak aj to tvoje biologicke decko ta bude mat za hovno a nikdy si ta vazit nebude a nakoniec budes v sestdesiatke revat do vankusa, ze nemozes chodit na vylety a nikam a nijako prijemne si uzivat volny cas, lebo musis opatrovat svojho muza, vymienat mu plienky a niet uz takej hodiny a minuty a sekundy z dna, co by spal, takze spavat nebudes ani ty cele noci pri nom... To, ze si mu dala panenstvo, to sa stalo a uz sa minulost vratit neda, ale to neznamena, ze musis pri nom zostat naveky. Ked ta bude lubit iny, ktory ti je vekovo primerany a s ktorym mas omnoho viac spolocneho, tak mu bude jedno, ci si panna, alebo nie, lebo ovela dolezitejsie je, aby ste si boli v co najviac veciach podobni, rovnaki. Podla spravodlivosti ktora ma jedno decko z predchadzajuceho vztahu, mala by mat muza s jednym deckom z predchadzajuceho vztahu a ktora je panna, zasluzi si panica a ktora mala jedneho sexualneho partnera v minulosti, zasluzi si chlapa, co mal jednu sexualnu partnerku v minulosti a ktora ma 23 rokov, zasluzi si 23-rocneho mladeho, svojmu veku primeraneho s rovnakymi zalubami, konickami, idealne s rovnakym vzdelamim a s rovnakymi planmi do buducnosti...*** ktora vie lasku davat, zasluzi si ju aj dostavat a ktora za lasku len nenavist dostava, ta zije vo vysoko toxickom a prudko jedovatom vztahu, z ktoreho by sa mala co najskor oslobodit. Na tvojom mieste by som si najala a zaplatila gigola, ale nie na sex, ale iba na to, aby som ho predstavila hentomu ako svojho noveho priatela a nech mi gigolo pomoze zbalit si kufre, nalozit ich k sebe do auta a nech ma odvezie niekam domov s vecami, zaplatila by som mu cestu, dobru veceru v restike a dobre by som sa s nim na celej tejto akcii zabavila a dala by som mu prachy za dobre vykonanu sluzbu, nech hentoho narcisa slak trafi, ze ja mam krajsieho, mladsieho a nech vidi, ze predsa ma niekto chcel a nie hocikto, ale fesak - krasavec :). Narcistka si zasluzi narcistu a slusne sa spravajuca zena si zasluzi slusne sa spravajuceho muza, alebo ked takeho nenajde, tak radsej ziadneho a nech zostane sama. Vsak by ti bolo samej ovela lepsie ako s tymto, nie?

DeMes

A to ani neviete ako to dopadlo. On tam bol, prvy den hned zurka v noci o jednej. Chystal sa tam. Den pred tym bol u holica, barbera... Nema to vo zvyku. Bolo mi to cudne Druhy den ako tam bol mi vybehla na facebook fotka z ich cesty. Boli s nimi aj dve zeny. Ked som sa ho na to spytala cez telefon najprv ma dva krat klamal ze sa len fotili ale ked zistil ze na tej fotke dana zena pridala aj koment "idemeee" tak sa priznal. Bola to zena jedneho z tych muzov, teda priatelka a ta druha bola nejaka kamaratka. Priznal sa mi ze sa dozvedel ze idu 5 dni pred tym ako mali ist, dvaja kamosi ktori mali ist s nimi odkazali cestu. Nechcel mi to povedat, priznal sa lebo ze nechcel aby som sla ja. Chcel byt sam s kamaratmi,, vidi sa s nimi malo. Pravda je ze ked je tu , doma, nikde nechodi tak to ze ma oklamal berem tak ze ok bal sa lebo som bola ziarliva. V den ked isiel mi povedal do oci aj to, ze nebude nic brat. A prinzal sa mi ked prisiel ze v ten isty den bral tu speed od dilera /zevraj ako dar, nechcel brat/ Ale dal si extazu a mal aj speed ked tam bol. Takto ked robime nebere nic tak som tiez prizmurila oci ze dobre bol s partiou. Povedal ze ziadne zeny neriesili, nikto z nich. Dal si vsak spravit pred tym zuby /planova to uz dlho/ a narastlo mu sebavedomie ale tak nezdravo, sprava sa ku mne spôsobom „ ty mozes byt rada ze ma mas“ Pri tom moji doma mi vravia ze by som ja mala byť na koni ale nie je to tak. On sa stale ked sa mo nieco znepaci hned rozchadza, posiela ma domov. Co ma znepokojuje ta zena co bola s nimi, ktora tam mala priatela, od vtedy sa dali do priatelov a jeden druhemu vsetko komentuju srdieckami. Ona da fotku hned jej tam da srdiecko a ona jemu tiez. Nezvykla som toto robit ale neda sa to prehliadnut. Vcera som dala nasu foto a oznacila ho. Komentovala to aj ONA ze krasni ste. Odlahlo mi, neviem ci pravom. Môj mily ked to videl hned dal fotku opat z tej lyžovačky čo mu samozrejme do par sekund komentovala. Neviem čo si o tom mysliet. Ked prisiel ju dost chvalil aka je „kralovna“ ze jej nic nerobim problem že je ako chlap a bla bla, ze jemu sa paci taky typ zien....opak senzitivnej mna. Na to mi povedal že si vybral a lubi mna. Neviem mam nejaku intuiciu Ako sa opat dostat ja malo nad neho ale minimalne do vyrovnanej pozicie s nim. Este ako sa vratil stale mi vravi „ako dieta male si, spravas ako dieta“ Mali sme sex a ja som sa mao kryla lebo som dost schudla a niesom spokojna so svojim telom on to komentoval“ co chodim s malym dietatom“ /som mladsia a ta zena je jeho vek 40 rokov ja mam 28/ Ked som sa okrajovo pytala aky ma ONA vztah s tym kamosom reakcia: „Oni maju taky vztah nevztah. Oni chodia spolu na dovolenky spia asi ale oficialne nie su spolu. On ju ma v p.../

Co si o tom myslite

Eva531

Zvysit si vlastne sebavedomie moze clovek uplne sam. Prva vec k zvyseniu si vlastneho sebavedomia je NEBRAT VAZNE LUDI, KTORI TA VELMI CASTO A VZDY IBA NEGATIVNE KOMENTUJU. Pripadne ked je to frajer, tak pozitivny komentar dostanes od neho len ked chce sex. Takymto ludom sa treba vyhybat, alebo im bez jedineho slova posmesnymi uskrnmi dat najavo, ze ich reci tykajuce sa negativnych komentarov na tvoju osobu neberies vazne. Jeden posmesny uskrn, ktory nanho hodis, znamena viac, jak tisic negativnych slov a vycitiek, ktore by si mu adresovala, tak ho to vytoci a rozladi. Na tvojom mieste by som zvolila jednoznacne co najskorsi rozchod. Kto si ta nevazi, ten si ta nezasluzi. Keby ta naozaj lubil, jediny negativny komentar a jedinu vycitku na tvoju osobu by ti nedal, plus by neutekal s chlapmi prec na vylety, davajuc ti jasne najavo, ze komunikacia s nimi ti je prednejsia, nez komunikacia s tebou. Idealne by bolo naplanovat si rozchod tak, aby ked sa vrati z vyletu, uz nenasiel doma ani teba, ani tvoje veci. Tento chlap sa sprava, ako keby jeho najväcsim zelanim bol rozchod s tebou, ale ti to nevie na rovinu oznamit, ze sa rozchadza, tak to skusa nepriamo cez davanie ti pricin na rozchod, aby z teba uz po dlhej dobe jeho vlastenej nedockavosti vyletelo, ze sa s nim rozchadzas ty.

Azzaz

Opusti ho! Nevazi si ta, nebere na teba ohlad... Mal som nieco podobne, viz moja tema zo vcera... Milujes ho, rozchod bude bolet, to mi ver, ale treba dufat, ze potom bude zivot lepsi...

Estet

Ty sa len pekne odstahuj naspat na Slovensko a prec od srba, najdi si partnera a zaloz si rodinu na SK... Problem je v tom, ze si velmi submisivna a preto ta on zneuziva... keby toto robil nejakej srbke, tak mu da jednu cez papulu taku ze mu stena da druhu... srbky su velmi hrde zeny a nenechaju si srat na hlavy... Nase slovenske zienky by sa od nich mohli troska inspirovat

Mirecc

Téma ktorá len opäť potvrdzuje že ženy priťahujú grázli čo robia bordel a volajú si prostitútky. Až komédia ako to tu je doslovne napísané od ženy. Takýto vzťah skončí na 99% tak že ju odkopne ten chlap a nájde si hneď inú kedže takýchto chlapi nemajú problém si nájsť hneď náhradu.

blueberryNN

Uz si tu minimalne jednu temu zalozila. Ludia ti dobre poradili. Co este cakas, ze ti ako pomozu? Ze sa za teba rozhodnu odist? To mozes iba Ty. Kym neodides od neho, nikdy sa to nezlepsi. Mozes vyplakavat kolko chces. Treba cosi urobit, nie iba nariekat. Zbytocna tema opat.