Epilepsia

Príspevok v téme: Epilepsia
Ella-6

Ahojte 2 r mam problémy zavrate bolesti hlavy niekedy aj pohybové iluzie ale tie uz menej ako pred 2 r. Slabost noh neista chodza nevoľnosti z toho alebo ze is tak neuvedomujem moje telo. Cakam na mri krizov (kvoli tomu ze uz sa mi raz pichalo do miechy, ci nemam jazvu alebo nieco co utlaca miechu alebo vytekanie mozgomiesneho moku) co by mohlo vysvetliť potom moje problemy. Dalej cakam na mri hlavy aj.. Na eeg som bola min tyzden kde mi zachytili epilepticky záchvat. Ale pritom ja nemam take stavy ze odpadnem a trasiem sa. Mam len výsledky ale cakam na vyjadrenie mojej neurologicky ku ktorej mam prísť so všetkými výsledkami. Na eeg ma volaju znovu za 3 mesiace. Myslíte si ze je mozne ze mam epilepsiu len iny druh? Je tu niekto s epilepsiou ale pritom nema ten druh ked odpadne a trasie sa? Existuje aj taka epilepsia ktora by vysvetľovala moje problémy? Alebo ze neviem napríklad stres alebo lieky alebo niečo mohlo na eeg ukazat akoze len ten záchvat? Ze nebol skutocny? Dakujem za kazdu radu, info.