Kontaktovat?

Príspevok v téme: Kontaktovat?
janamoh12

Ahojte,mala som taky vztah-nevztah s kolegom z prace.Je koniec,nieco uz vyse mesiaca a bolo to z jeho strany formou smsky,trosku detinske na moj vkus. Byvali sme aj vedla seba, momentalne sa stahuje prec. Zrejme kvoli mne.
V praci sa mi na zaciatku vyhybal, kde som bola ja,tam on nebol a naopak, a samozrejme sme sa obaja ignorovali. Teraz uz vsak nie-proste ranajkujem s kolegynami a uz dva tyzdne tam chodi aj on,mna ignoruje. A na ostatnych miestach detto. Samozrejme sa smeje,vtipkuje, bavi sa s ostatnymi. Je mi to neprijemne,takze vzdy odchadzam. Ale uz mam toho dost,neprosila.som ho,aby sa odstahoval,je to jeho rozhodnutie,ak si chce komplikovat zivot. Aj tak za par mesiacov uz tam zrejme byvat nebudem a v praci skoncim. Mam chut mu to povedat,pekne do oci,kedze on na to nema gule, aj este par veci,za nieco sa mu musim ospravedlnit, aj to chcem spravita mam nanho jednu otazku,celkom som zvedava na odpoved, aj ked to uz asi viem. Stale este nieco k nemu citim, kazdym dnom je to vsak lepsie a akceptujem fakt,ze je koniec,aj tak ma len vyuzival. Len uz sa nechcem pred nim ponizit, on ma ponizil aj urazil dost. Je dobry napad ho kontaktovat? Alebo to radsej nechat tak.