Ako z introverta na extroverta

Príspevok v téme: Ako z introverta na extroverta
Mirecc

Ahojte, pozná niekto reálne nejakého terapeuta, coacha, skupinu, metódu, ktorý dokáže z pre ženy nezaujímavého tichého introverta spraviť to čo ženy hľadajú ?
Teda naučiť sa klamať, namotávať, byť sebavedomý, drsňák, mať sexuálne narážky, byť extrovert ? A hlavne sa to naučiť robiť prirodzene ??

Chodím aj psychológovi ale to nikam nevedie, to sú len drísty a omáčky, radšej by som platil niekomu kto pôjde reálne na vec.

Prípadne nenájde sa tu nejaký parťák na pravidelné chodenia na akcie a skúšanie takýchto vecí ? Oslovovať ženy, konverzovať a tak ?

Diky

Mirecc

Áno cítil by som sa dobre, tak ako sa dobre cíti 90% používateľov sociálnych sieti, keďže tam ide iba o pretvárku a klamstvá, cítil by som sa dobre ako chlapi čo namotávajú ženy a pritom majú holú riť... Dnes je taká doba a ja sa to chcem naučiť.

Byť prirodzený to sú presne tie reči čo rozpráva aj psychológ ale mne byť prirodzený a pozerať do zeme keď ide nejaká pekná žena nepomôže !

Tú metódu RUŠ si pozriem aj keď nejaká kniha asi len ťažko pomôže, takéto veci treba trénovať v teréne a naučiť sa byť spontánny.

Almarinos

Konkretne ti presne na tuto otazku neviem odpovedat. Naucit sa klamat... myslis ze by si sa dobre citil takto? Mozes sa naucit byt prirodzeny aky naozaj si. - > metoda RUŠ.
Nie vsetky zeny su rovnake. Ziskas charizmu ai tym, ze popracujes na svojich bkokoch, kt. asi mas. Potom budes aj prirodzenejsi. Prirodzenejsi introvert, nie asi extrovert. A spontannejsi a aj sexualne narazky ti pojdu lahsie, lebo nebudes v "krcoch" pri tom. Tak by som to nazval.

Libertz

podla mna to nejde hentak z ticheho introverta na extroverta s hentymi vlastnostami. Dost extrem.. a uz vobec nie prirodzene.