Športovci a tréning psychiky

Táto diskusia patrí k článku: Športovci a tréning psychiky
Športovci a tréning psychiky

Tréning psychických predpokladov pozitívne ovplyvňuje športový výkon. Pomáha športovcom zvládať negatíva a využíva psychiku na dosiahnutie maximálnych výkonov. Na vrcholových športovcov sa kladú značné nároky a zvyšujúci sa tlak je potrebné vedieť zvládať a regulovať. Tréning psychiky si preto zaslúži rovnakú pozornosť ako fyzický tréning.

smrecka

myslím, že hlavne pre tých, ktorí sa teda venujú športu už profesionálne je to potrebné, tam sú predsa len in tlaky na ich výkony. ale tiež patrím medzi ľudí, ktorým proste vyhecovanie pomáha

silacka

a nielen psychiky, ale aj kondičky. Poznam to z vlastnej skusenosti, pravidelne jazdim na bicykli a zo začiatku som nemohla takmer ani chodit, tak ma bolelo cele telo.

Ivka88

Kolobežka je skvelá vec, tiež si ju plánujem kúpiť. Googlila som a zaujala ma táto www.cyklospeciality.sk Je pekná a elegantná, budem s ňou jazdiť asi aj do práce

KlaraKu

ja som konečne našla svoj obľúbený šport - kolobežkovanie :)) ako dieťa som kolobežku nikdy nemala, tak si to teraz na staré kolená vynahradzujem :D

miflow

byt profesionalnym sportovcom je isto nieco uplne ine ako len taky rekreacny domacky. neviem si predstavit ako si niekedy musia siahat tak povediac na dno svojich sil