Pustili by ste partnera

Príspevok v téme: Pustili by ste partnera
DeMes

Dobrý deň,

Co by ste robili na mojom mieste. Som s chlapom, ma syna 9 r. Sme vo vzťahu 1 rok. Kvôli nemu som sa presťahovala do jeho krajiny, naucila sa jeho rec, zmierila sa s tym ze zarobm max 600 eur, som sama prec od rodiny. Od začiatku sme nevyrovnani vo financiách. Stále plače že nemá a ja keďže som si chvalabohu nasla ešte jednu prácu navyše online, nieco malo privyrobim q tqk ked ideme a jeho synom alebo obedy v praci ci keďže byve oddelene a on sa u mna stravuje je pri mne každý večer platim všetko. Slubil ze keďže je skoro atale tu bude prispievať aspoň na energie, nestalo sa, budis (nezijeme spolu lebo ja som za nim do jeho krajiny prišla a spoznala sa s jeho rodinou 3 mes. Dozadu. Pred tym sme robili v zahraničí kde sme sa aj spoznali) Viem o jeho bujarej minulostí aj problémoch s drogami

Teraz k veci . Nedávno sme len tak ležali a spýtal sa ze ci by som ho pustila do Álp na týždeň s partiou o ktorej mi rozprával ze ked naposledy boli nic ine nerobili len party zurky kokain ženy. Prekvapilo ma to lebo od kial na to ma q prečo radšej nejdeme spolu nekde aj s jeho synom takto ale i preto lebo viem ze tito chlapi niesu otcovia rodin ale proste nikdy nedozreti 40 r pubertiaci ktorým nie je nic sväté. Vtedy sa stiahol zo slovamy ze je to zly nápad a že si nejde pokaziť vzťah. Dnes rano prišiel do officu, robime v jednej firme, a oznamil n všetkým ze odchádza za týždeň do Alp. Ostala som v šoku. Bez výčitiek som mu stranou povedala ze ja to nedam. Urobila zo mna hystérku choru nazval ma schizofrenikom a rozisiel sa ....myslíte ze s chorá žiarliva fakt

ahjajjaj

ahoj, pridávam sa k názoru ash23. Ten chlap si Ťa vôbec nezaslúži, kým je preč, odíď aj Ty. On sa nezmení, zo psa nebýva slanina. A jeho bujará minulosť je v skutočnosti bujarou prítomnosťou.

ash23

Poviem Ti to tak, ako to je - nie si chora ani ziarliva, ale Tvoj partner je jedno nezrele decko a nema Ta rad. Len Ta vyuziva a NIKDY nebudes prenho viac ako chudera, ktora sa nechava odrbavat. Utekaj kade lahsie, z tohto nikdy nic nebude. Zavolaj rodine, kamoskam, priprav si podu na Slovensku a odid prec. Bude chvilku trvat, kym sa z toho dostanes, ale coskoro Ti bude lahsie, ked sa zbavis tohto bremena. Lebo on nie je nic ine ako bremeno. PS. Ti garantujem, ze Ta podvadza a fetuje uz teraz, ani kvoli tomu nemusi odist do Alp :)

Ararat

Budem priama.
Takto to dopadne ked zenam nestaci slovak. Nieje tu dost peknych muzov?
Toto znie ako reality show na TLC 90day fiancé.
Skus si pozriet par casti, mozno sa nieco naucis :)
Verim ze urobis spravne rozhodnutie a poucis sa do buducnosti. Vela stastia!

DeMes

Vcera sme sa akoze este porozpravali ale narovinu mi povedal ze bud mu zakceptujem tento vikend s kamaratmi alebo sa mam zbalt a ist domov lebo ze on taku zen nepotrebuje v zivote. Ked som sa ho spytala ved tak idem aj ja lebo dom videla fotku z minula mali vela fotiek spolocnych aj zo zenami. Na to mi povedal ze nie v ziadnom pripade nemozem ist a ze tie zeny to ze random stretli na svahu a ze nejdu s nimi ziadne.. Ja fakt neviem co robit... Nemozem ho opustit lebo ho milujem , nedokazem to, neviem ...ale ta vedomost ze proste... je mu jedno ze by sme sa kvoli tomu rozisli... poslal ma do riti domov ak to nebudem akceptovat... tvrdi ze by ma nepodviedol a ze tam nejde kvoli zenam... proste ma mrzi uz len to ze je schopny sa kvoli tomu rozis... alebo mohol spravit kompromis na tri dni a na ostatne tri by sme prisli i mi zo synom jeho... proste nie..l Neviem co mam robit toto je taka facka

macava

a dobre nie? nezaujimal ho tvoj nazor, platila si veci co si nemusela, kedze on nema a na tyzden v alpach, tak to uz ma. nahnevalo by ma ak by so mnou nikam nechodil no takto s chalanmi tak to uz ano

hrncarka

@blueberryNN suhlas, chce to asi velku davku odvahy zacat si s takymto clovekom.
no neviem, osobne by som sa bala riadne, ale je to na tebe no.

blueberryNN

Mne stacilo citat, kym som priala po "...problemy s drogami". Toto je volba partnera, pri ktorom sa nikdy nebudes citit v klude. Pokial chces niekoho, koho mozes smelo poslat na vyket s kamaratmi, najdi si niekoho ineho. Pri tom, co opisujes, ja by som ani len do takeho vztahu neisla. Tvoja neistota sa nevztahuje iba na ten vylet, Ty vies, ze sa mu neda verit celkovo. Naco taky vztah.