Ako ju mám zbaliť?

Príspevok v téme: Ako ju mám zbaliť?
Nun12

Ahojte mám 17 rokov a som dosť hanblivý chalan, ktorý nikdy nemal babu, ale už dosť túži po vzťahu. Od septembra si píšem s jednou babou každý deň, boli sme aj vonku asi 4-krát (naposledy pred týždňom) a uvedomil som si, že by som s ňou chcel asi čosi viac. Vôbec sa nehýbeme ďalej, stále sme len kamaráti a vôbec neviem ako ju mám zbaliť alebo čo, keďže s babami to vôbec neviem. Naposledy som ju pozval do 5D kina ale aj tak mám pocit, že sa to moc nehýbe. Povedala mi aj, že som pekný a že ma má rada ale nepovedala ešte stále, že ma má rada ako kamaráta, takže si myslím, že šancu by som u nej mal. Len vôbec neviem ako urobiť to aby sme sa do seba zaľúbili (mne sa len páči ale necítim ku nej nič, žiadnu lásku). Viete mi dať niekto nejaké rady ako by som ju mohol zbaliť a pohli by sme sa ďalej? Konečne som našiel slušnú babu, ktorá sa učí na samé 1, nepije a nefajčí a má rozum tak si to nemôžem pokaziť. Ďakujem vám moc

KristianSui7

Suhlasim s 2miriamma, na rovinu, co citis, co by chcel, co jej ponukas, atd. Odpved bude, ano alebo nie. Ak nie, zivot ide dalej, aspon vies kde si. A nemaj strach. Drzim palce.

renata18

ked nevies co mas spravit a nie si si isty, kam to cele smeruje, tak sa jej proste na to opytaj, ze ci to vidi tak, ze by mohlo byt medzi vami aj nieco viac, alebo ci proste budete len kamarati. najjednoduchsie a najrychlejsie riesenie.