Čaute, mam problem (neviem baliť baby, som zamilovaný a mam kamaratov ktory by sa smiali)

Príspevok v téme: Čaute, mam problem (neviem baliť baby, som zamilovaný a mam kamaratov ktory by sa smiali)
Jurlosicek

Mam velky problem a to ze som zamilovany dojednej peknej, mudres, sikovnej a milej baby. Neviem balit baby (nikdy som to nerobil). Nikdy som sa nebozkaval, nikdy som nikoho riadne nemal (ak neratam vstahy v skolke). Pozname sa ale dlho sme spolu nehovorili, pretoze mam kamarotov ktori keby to zistili tak by sa smiali do popuku. Ona nevie o tomze som do nej a ja som si zasa neni isty ci je do mna (sprava sa podozrivo). Ak vam pomozu nejake vyhody ktore mam ta su to ze viem hrat na troch hudobnych nastrojoch a vyznam sa do techniky... +aj ona má (pokial viem) kamaratky ktore by sa smiali... Prosím povecte ako na to

hellriser

Ty asi nebudeš mať veľa rokov :D.. ale.. z takýchto vecí sa smejú iba hlupáci.. keby to bol mne niekto poradil v tvojom veku.. kašli na to čo si o tom budú myslieť ostatní, fakt ver mi. Pokiaľ sa ti páči tak ju nejako zaujmi, rozprávaj sa s ňou a podobne :) ..
.. mne sa v detstve vždy smiali, keď som bol s nejakým dievčaťom že budem mať "babský" pupok a podobné blbosti .. a myslím si, že mi to strašne skazilo život teenagera, nevedel som a ani neviem si nájsť priateľku...
Takže fakt pozor na to a pokiaľ sa ti páči choď za ňou, nieje to hanba!