Bolesť brucha po jedle

Príspevok v téme: Bolesť brucha po jedle
irenai

Zo 3 dni ma sťažuje problém, ak niečo zjem, začína ma byť za chvíľu boliesť brucho, kolikovité bolesti, škvŕkanie v bruchu, až kým za takých 10 minut mám stolicu. Bolesť v podbruší, v črevách prerváva, krčovité, nafuknutá, ale nie až také silné bolestí ako pred stolicou. Trpí niekto podobnými príznakmi? Bruchto často mám nafuknuté a tvrdé a krčovité

ovomaltine

Pozri si vsetky intolerancie, prave si citam o histaminovej (nahodne tu BLOG 05 | #5: Ako sa naučiť žiť s histamínovou intoleranciou)
Hlavné príznaky histamínovej intolerancie vyplývajú zo samotnej reakcie tela. „Zareaguje tráviaci trakt, začne nafukovanie, zhoršenie trávenia, hnačky.
Histamínová intolerancia má ale veľmi podobné príznaky ako iné potravinové alergie a ľudia si ju môžu pomýliť.

daniela2

Pred mnohými rokmi som mala také, a boli to parazity. Kúp si v lekárni na ne sirup Pyrvinium a užij podľa letáku. Liečbu opakuj po 2. týždňoch. Ťažkosti by mali prejsť v priebehu 1-2 dní.

newtopblog

I really like what Nigel said to Angelia in the film.
When your personal life is gone, remember to notify me, it means you are going to be promoted.
I very much agree with this sentence, life and work, we choose to work because of life, and work makes us neglect life.
When you want to get promoted, you have to sacrifice more of your private time to work.
Choice is a very interesting thing, and when you make a choice, it also means that you will lose something very pity.
www.newtopblogger.com
A very interesting website