Načo vznikol svet

pupavka18

Je to tak, úplne, ale tie myšlienky skôr u starších ľudí prevládajú, keď ,, bilancia" akoby života,

Ty si predpokladám v mladom.este veku, možno je to dôsledok teraz v covide doma sme museli byť, viac času na ničnerobenie, nevysmievam sa jasne,
Ale včera napr.bol vonku des doslova, víchrica, sneh, biela tma na cestách,bol pondelok=najdepresívnejší deň v roku, dnes slnko u nás teda vychádza,a z toho už fajn náladička by mala nastúpiť,
Len fyzická aktivita, z.toho parádne endorfíny, aspoň jedna osoba v tvojom.okolí na prechádzky pravidelné ak si zdravá, že môžeš von, robia divy, len to chce doslova disciplínu k sebe, že veci často,
Môžte ísť napr.do útulku pre psíkov, zobrať na prechádzku nejakého nezbedníka, uvidíš ako sa nasmejeteeeee,

Toto sú na mladý vek ťažké myšlienky, nezmeníš nič na tom, každého to štve nemysli, vyplnený deň treba mať za každú cenu, pomaličky, aktivity si nadeľ doobedu, po obede, jasne dobrá pravidelná strava, doobedu jabko,banány,ovsené vločky, oriešky si namiešaj podľa chuti,mandle sú základ,

Dobrý spánok aby bol, ráno tiež kus pocvičiť, k tomu dobrá hudba, a ide sa s úsmevom do nového dňa.
Toto je ako OCD, obrazne píšem jasne...vtieravé myslienky, z toho strach z nicoty...vyženieš z hlavy len činnosťou, nedať im šancu,aby tvoju hlavu ,,obsadili".

Čítaj, relax hudba na nete, ručné práce nejaké, kamošky,kamoši =sranda, chodiť na túry ľahké, pravidelne doma upratuj, z toho dobrý pocit je, z prechádzky sa vrátiť do uprataného priestoru, kúp si drobnosť a svoj priestor vylepši,
Čaj ukludňujuci pred spaním + relax.hudba,alebo magnezko na spánok aj na deň je, omegu 3 k tomu,
Tu je tiež téma Ako tráviť voľný čas, inšpiruj sa..

Večer ,,padni" do postele príjemne unavená,aby ďalší deň tiež prijemne začal

majkak

Inak to by aj mňa zaujímalo Ja osobne som aj mala život rada ale vždy sa všetko pokazilo a vždy som chcela začať odznova ale zase sa to pokazilo a potom zase V istom momente som si uvedomila že asi je to marne a skôr sa snažím vždy niečo robiť aby čas rýchlo ubehol :)))

Pertush

skus knihy od Baricaka, paci sami jeho myslienka ze zivot je hra v ktorej si kazda dusa zvoli “mety” ktore chce dosiahnut…pri takychto filozofickych otazkach nikto nevie kde je pravda, pre mna je tato verzia celkom prijatelna, skus precitat