Zalubila som sa do manzelovho najlepsieho priatela

Príspevok v téme: Zalubila som sa do manzelovho najlepsieho priatela
Jancula 3

Ahojte. Ide skor o vyrozpravanie sa. Som vydata 4 roky a mame tri deticky. Brali sme sa ked som otehotnela. Byvame spolu. Dom sme si prerabali spolu. Vsetko je asi tak ako ma byt v manzelstve, az na taku drobnost, ze ma nepocuje ked mu nieco vravim. A potom som ja ta zla lebo nikdy mi nic nevyhovuje. Ma svoje konicky. Chodi na treming na futbal, obcas polovat (lebo on nikam nechodi) a ked sa dostane von, vacsinou pride velmi neskoro a samozrejme v podnapitom stave. 95% sa venujem detom ja. 5% mozno on. V kazdom pripade je tu jeho kamos. Nema priatelku, chodi k nam veeelmi casto. Tym rpzumiem tyzdenne viac krat. Ked nieco potrebujem aj ja, nie je mi vobec divne mu napisat alebo zavolat. Deti ho zboznuju, a on s nimi vie co a ako, samozrejme to sa mne paci. Minule sa ma dotkol, ako mi podaval jedno moje dieta. A vtedy prisla asi ta prva taka skutocna iskra. Viac krat sa stalo ze ma objal, alebo sme si robili vtipky ze to su jeho deti (zacali tym ini, a nejak sa to nalepilo na nas) no kazdopadne ta prva iskra prisla pritom dotyku. Neriesila som to vtedy este vobec. Teraz sme vsak boli vonku spolu. Aj manzel samozrejme, a on si ma tak objal a dal mi pusu na hlavu. Pred manzelom. ja som este aj tak zazartovala ze on bude moj druhy manzel a ze on caka na mna. A zase mi dal pusu. Nepustil ma cely cas. No a kedze od manzela dostavam uplne malo lasky a pozornosti, toto mi padlo strasne dobre. Az prilis dobre. Necakane dobre. Az som si uvedomila, ze si to neviem vymazat z hlavy. Ja som mu aj povedala ze toto nemoze robit, pretoze mi to padlo prilis dobre a to spravne nie je. Samozrejme respektuje a dokonca sa aj spytal ci sa nieco deje. Aj si ma vypocul a povedal nech sa mu kludne zdoverym ked mam nieco na srdci. Sme stale v kontakte. Nic medzi nami nikdy nebolo. Boli sme raz spolu aj vonku. Dvaja. Tak ze manzel o tom vedel. Bolo to pred tym co sa toto stalo. A nic. Proste sme sa rozpravali ako kamosi. Dost ma to trapi, pretoze je to nas rodinny kamarat. Velmi dobry kamarat na ktoreho sa mozme spolahnut asi mozem povedat ze vo vsetkom. Co je velmi zriedkave v dnesnom svete. A ja neviem vobec co robit. Vyhybat sa mu neviem, a uprimne ani nechcem. Len ho neviem vymazat z hlavy teraz…a ani neviem co manzelovi povedat. Ako mu vysvetlit aby sa konecne staral aj o mna a ze mi proste chybaju dotyky a pod. Neide o to ze by sme nespavali spolu, sex mame vzdy ked sa da pri troch detoch. Ale mam pocit ze okrem sexu sa k sebe vobec nedotkneme.

vricka86

toto podla mna nic dobreho neprinesie. sama by si si mala uvedomit to, co chces ci manzela alebo toho kamarata, lebo takto to tahat na obe strany ta privedie len do problemov

Jancula 3

A co sa uzivenia tyka. 60-70% z nasho prijmu prinasam
Ja. Som podnikatelka a on tiez. Ja mam zatial vacsi prijem nez on aj ked ja do roboty momentalne chodim
Iba ked musim. Riadit to riadim ja. Papierovacky a podobne veci robim ja.

Jancula 3

Tych 95% a 5% myslim v obdobi ked je doma. A obmadzit sa velmi neda, kedze ho manzel k nam vzdy vola. Viac krat aj na veceru. A samozrejme deti ho tiez vzdy cakaju a hladaju ho.

Jancula 3

Je to manzelov najlepsi kamarat. Nikdy k nam nechodi tak, ze by doma nebol. A ani ho vtedy nevolam. Ja ani nechcem spravit hlupost, len som to potrebovala tak nejak dostat zo seba. Ani neviem ci je to vlastne laska, alebo skutocne len urcity druh pritazlivosti. Ci mi len dobre padli tie dotyky a ta pozornost od neho, kedze mi to momentalne doma chyba. Ale o tomto som mu aj povedala nech to nerobi, lebo mi to doma momentalne chyba, a od neho mi to tym padom velmi dobre padlo. On to respektuje

ahjajjaj

Mala by si s ním trochu obmedziť kontakt a skúsiť sa zamestnať niečím iným. Manželstvo nikdy nie je dokonalé, ale manžel Ťa má rád. 95 % sa venuješ deťom Ty. Veď Ty si na rodičovskej dovolenky, a manžel chodí do práce, aby Vás uživil.
Manželovho kamaráta nemáš dôvod riešiť. On do Teba zaľúbený nie je. Navyše je tam medzi Vami iba telesná príťažlivosť a kamarátstvo. Nekaz si to márnymi snami o zaľúbení sa a pod. Áno, imponuje Ti a páči sa Ti. OK. A tým to aj hasne.

Jancula 3

Ja ani nechcem nic s nim skusat. Ja svojho manzela nechcem podviest a urcite nie rozviest. Vsak to by bola maximalna hlupost. Normalne spolu vychadzame a vieme sa o vsetkom porozpravat. Verime si atd. Len proste ten pocit. On priatelku mal veelmi dlho, len ich rozbila dievcina mamina. Odvtedy je sam. A je to manzelov najlepsi kamos. Tak sa k nam do rodiny v podstate aj dostal