Psychicke tyranie alebo ja som vadná

Príspevok v téme: Psychicke tyranie alebo ja som vadná
DeMes

Uz som tu sice pisala ale asi sa potrebujem utvrdzovat ze ci ja som chybna alebo partner s ktorým žijem. V skratke robíme obaja v zahraničí a spolu tu aj bývame tu sme sa spoznali. Nie je to jednoduché. Robíme kazdy den okrem nediel 12 hodin. Ja vcera(ako každy den) prisla som domov, hned som sla do kuchyne, umyla riad upratala navarila a este aj povysavala a zapla som práčku. Viem ze mi hovoril ze mu mam oprat koselu lebo dnes ideme na party aby si ju mohol zobrať. Ja som vsak musela zapnúť skor pračku ktoru som včera uz nemala energiu vybrat a veci jemne zosmradli. Moj plan bol ze mu ju operiem dnes kedze zostavam doma, robim si školu onlone. On prišiel vcera, a tak je tp zvyčajne, isiel rovno do sprchy potom do postele kde som mu ja doniesla jedlo zapol telku. Ja ked som potom co som vsetko doriadila prisla bolo neskoro, bola som unavenq a zaspala som. Zobudilo ma az trieskanie pracky a nadavanie. Vyberal pracku lebo doprala a ja som zaspala. Ked prišiel do postele son sa ho spytala co sa stalo. On zacal preco som znova nevybralq veci, ci som uz neschopná a ze som mu mala dat bielu koselu prať. Vysvetlila som mu plan. On vsak pokracoval ze ako chcem zvladat rodinu a deti ze to isto nezvladnem ked teraz niesom schopná zmenezovat si ani toto. Dotklo sa ma to, lebo sa o neho staram, vsetko robim a este ho posledny mesiac ak zivim lebo stratil kreditku a domov ide az o tyzden. Mam pocit ze pri nom moje sebavedomie ide dole ako z kopca a nedokazem ho opustit,. Mozno je to cele fakt moja vina

KAPACITOR

V takomto prostredí môžete o sebe začať pochybovať a nebudete vedieť vyhodnotiť čo je v živote správne, čo Vám pred tým nerobilo problém.

Naše pochybnosti sú naši najväčší zradcovia v napredovaní.

KAPACITOR

Pokiaľ by sa Vami opísané dialo v prítomnosti detí, ktoré ešte nemajú rozumové vnímanie, chovanie otca voči Vám by vyhodnotili ako normálne a zrkadlili by to aj vo vlastnom budúcom partnerskom vzťahu.

KAPACITOR

Pred praním si prepláchnite práčku, zbytok vody v práčke a v napúšťacej hadici po dni zosmradne.Pokiaľ dáte pranie rýchle cca. 40min. - 50min. cyklus, iba v jednej vode + 3xplákanie, môže prádlo po praní páchnuť nie vašou vinou. Vždy pred praním do práčky nalejem vedro vody aby ju prepláchlo.

Žena má aj svoj vlastný životný/osudový program okrem rodiny.

Nenechajte sa vtiahnuť do idealizácie manžela a jeho životných názorov. Na svete je dosť rozvedených psychiky zničených žien čo boli napr. pod vplyvom egocentrických egoistických psychopatov, ktorí museli mať vždy pravdu. Ženy v takomto agresívnom prostredí stratia citové vnímanie a nemávajú ďalší vzťah.Nemajú cit rozpoznať bezprostrednú lásku a sú ovplyvnené vzťahovými negatívnymi javmi / psychotraumami z minulosti.

Ak budete mať čas, odmerajte si čas prania a 5 min. pred skončením prania si natiahnite budík. Predsa nebudete 40min až 100min. podľa programu práčky stáť v pozore
a čakať kým doperie.

blueberryNN

Poviem ti to trochu vulgarne - ked si blba (bez urazky, prosim ta), ze zostavas s primitivom, nikto ti nepomoze. Sama dobre vidis, co sa deje, a si s nim. Budicek takto nic?

Noodle

Nedokážeš ho opustiť. Takže radšej zostaneš s partnerom, ktorý vieš že ťa psychicky týra, než aby si sa s ním rozišla a mala pokoj? Si jedna s tých, čo sa bojí byť sama? Takýchto ľudí nechápem, že radšej zostanú v nezdravom vzťahu, lebo sa boja byť samé. Proste sa s ním rozíď, lebo to bude horšie a horšie.