Ženské tetovanie

Príspevok v téme: Ženské tetovanie
Kamka2

Neviem, či sa toto tematicky hodí do diskusie "Vzťahy", ale tak snáď to admini mevyhodia... Zaujímalo by ma, čo ženy motivuje k tomu dať si spraviť tetovanie (najmä také viditeľné, na bežne odhalenej časti tela ako napríklad rameno, hrudník, nohy a tak ďalej). Keď som ja bola mladšia, tak na Slovensku bolo len veľmi málo žien čo vtedy malo tetovanie (dalo by sa povedať skoro že takmer žiadna).

Z pohľadu mužov by ma zaujímalo, či sa vám tetovanie na ženách páči, alebo či by ste skôr preferovali "nepokreslenú" ženu, prípadne prečo.

Ďakujem...

blueberryNN

Mozno sa mylim, ale prva vec, ktora mi napadne, ked vidim cloveka (zena ci muz) s tetovanim, ktore je vacsieho rozsahu, tak to je "tento clovek citi(l) velku emocionalnu bolest, ktoru sa snazil zmiernit fyzickou bolestou, tetovanim. Takisto vnutornu bolest vyjadruje obrazkami na tele, pomaha mu to byt silnejsi." To je moj velmi silny dojem z kazdeho vyraznejsie potetovaneho cloveka. A co ich osobne poznam, naozaj si myslim, ze ten povod je v nespracovanej emocionalnej bolesti.

kajka294

myslim, ze komplexy kricia asi uplne odinakial :) kazdy sme nejaky a sudit niekoho len preto ze ma tetovanie sa mi nezda ok, ale co uz, ako sa hovori, na kazdeho slnko svieti :)

awesome

je to ohavné. veľmi to škaredí ženu. kričia z toho nejaké komplexy...všimnite si ma...aj ja som tu..--drsňačka-- :D...

patienka

mám niekoľko tetovaní, ale ani raz som sa nezamýšľala nad tým, že by to v budúcnosti malo vyzerať nejak zle. prečo by malo?

llnzzda

je ale zaujímavé ako sa to rieši pri ženách a že keď budú staré ako to bude nepekne vyzerať, ale nezabúdajme, že aj chlapi bývajú od hlavy po päty potetovaní a nikto to takto nerozoberá :)