Športovanie detí bez prilby sa zbytočne končí smrťou

Táto diskusia patrí k článku: Športovanie detí bez prilby sa zbytočne končí smrťou
Športovanie detí bez prilby sa zbytočne končí smrťou

BRATISLAVA 12. marca (WEBNOVINY) - Športovanie detí bez prilieb sa často zbytočne končí smrťou. Prilba dokáže zachrániť život detí pri 60 % úrazov. Najohrozenejšou časťou tela dieťaťa je hlava. Prilba účinne chráni vtedy, ak deťom presne pasuje na hlavu a nemala by sa kupovať v second handoch. Detský fond SR upozorňuje, že na Slovensku nosí prilbu ...

mariarobotn

prilba je určite veľké tabu hlavne u dospelých, deti sú k tomu vedené od mala ale prečo ju nenosíme aj my dospelí

kikusb

keď sme kupovali bicykle na www.cyklospeciality.sk hneď sme s deťmi vybrali aj prilby, povedali sme im že bez nej nemôžu ísť na bicykel a zatiaľ nevymýšľajú že nechcú a neviem čo

dubsicka

hmmm no to je chyba rodica, lebo aj rodic povie, ze si ma dat priblu alebo chranice, tak to tak ma byt a ziadne vyjednavanie alebo podobne veci

folka32

ono nejde isto len o deti, kazdy by sam mal do istej miery chranit, no suhlasim s tym, ze napriklad pri detoch by to mala byt ako taka samozrejmost

dudinka57

ja tiez neviem, ci je to take narocne, treba sa predsa chranit, to nam tak vela neda. zivot a zdravie je len jedno.

kbenikova

my sme nič neriskovali a od mala ich učili chodiť s prilbou, načo niečo riskovať keď je to fakt maličkosť dať si na hlavu prilbu

zuzfed

tiež sme deťom kupovali bicykle z cyklospeciality, prilbu som kupovala hneď aj s bicyklom, je to vec, ktorá vie niekedy zachrániť od nepekného zranenia

Textová Inzercia

olej cbd
CBD olej vo svojej najprirodzenejšej podobe.

Doprajte si CBD so zložením, ktoré je vytvorené prírodou a podložené vedou.