Mam mrle uz 3 roky

Príspevok v téme: Mam mrle uz 3 roky
nikita33

Dobry den,chcela by som sa na Vas obratit s prosbou o pomoc,ak ma niekto take skusenosti ako ja.Asi 3 roky uz trpim mrlami,neviem od koho a kde som to dostala,ale o tejto nocnej more,sa
mi ani len nesnivalo.Moj zivot sa kompletne zmenil,neviem uz ako dalej,lebo to ovplyvnuje moj zivot po vsetkych strankach a najviac aj psychickej.Vyskusala som uz asi vsetko co na svete existuje,vermox uz ani neviem poratat kolko krat som ho opakovala,parazit ex,pyrantel som si objednala online,antihist,prirodne tabletky,palinu,cierny olej kvapky,absolutne nic na mna nezabera.trpela som aj zenskymi zapalmi dlhodobo,to k tomu tiez pridalo,lebo mam z tychto parazitov uz bolesti aj v prednej casti,je mi naozaj velmi tazko,skoro stale len placem,lebo uz neviem ako dalej.Kvoli tomu sa aj bojim otehotniet,nechcem nakazit aj dietatko.Vzdy som bola cistotna!O mrliach som nikdy predtym ani nepocula!Len par vtipv,-ci ta mrle zeru?Kazdy den sa sprchujem dva krat,menim spodne pradlo!,periny prezliekam 3 krat v tyzdni,upratujem nonstop!ak by niekto bol v podobnej situacii a vedel by o nejakom rieseni,co mu pomohlo!bola by som vdacna za kadu radu.

ahjajjaj

mrle sa môžu vracať do organizmu. Nie sú však až tak príšerne nebezpečné. Keď ich v stolici nevidíš, zrejme ich ani nemáš. Ale po čase sa môžu objaviť znovu. Podľa mňa Ti lieky museli zabrať, nie je totiž problém zbaviť sa ich. Skôr si myslím, že je to už všetko psychického charakteru. Aj tie zápaly sú dôsledkom deficitu imunity. Na imunitu vplýva veľmi negatívne žiaľ, smútok a stres.
Odporúčala by som Ti návštevu psychológa, u ktorého by si si mohla dať urobiť test na posúdenie depresie. Ak je prítomná depresia, môže sa prejavovať aj telesnými príznakmi, ako sú bolesti a pod.