Nemám už žiadne koníčky

Príspevok v téme: Nemám už žiadne koníčky
miki25

Ahojte, som na invalidnom dôchodku a hľadám nejaké nové inšpirácie pre koníčky, ktoré by som mohol robiť doma. Kedysi som mal veľa koníčkov, ale väčšinou vonku. Teraz musím byť dlhší čas doma a ja neviem, že čo sa dá všetko robiť doma. Ja mám len šachy, ale tie istý čas nemôžem robiť, lebo som pretrénovaný. Inak teraz len TV alebo notebook. Čomu sa venujete doma vy? Teším sa na vaše inšpirácie.

ovomaltine

viem, ze sa da hrat scrabble aj online, mozes aj doma, ak mas s kym. Poznas Pinterest? Tam sa da byt donemoty, podla tvojich zaujmov. Mozes si robit scrapbook, aj doma zo zvyskov, aj online. Potom rozne vymalovanky, mandaly a ine, tiez si mozes vytlacit. Rozne kurzy si robit, pocuvat podcasty, ucit sa jazyky, vystrihovat si rozne veci a tak sa ucit jazyk. Pestovat kvetinky, bylinky zo semienok, varit. Ale vela sediet tiez nie je dobre, takze aj cvicit.

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

snejty

napr. puzzle, malovanie podla cisel, krizovky...

Skus pozriet FB skupinu Vesele kamene. Idea je, ze akrylovymi farbami nieco namalujes na kamen a pocas prechadzky kamen niekde polozis. Ludia kamen odfotia na FB a presunu na ine miesto.Ty sa venujes kreativnej cinnosti a zaroven urobis radost niekomu kto kamen najde.