Nemám už žiadne koníčky

Príspevok v téme: Nemám už žiadne koníčky
miki25

Ahojte, som na invalidnom dôchodku a hľadám nejaké nové inšpirácie pre koníčky, ktoré by som mohol robiť doma. Kedysi som mal veľa koníčkov, ale väčšinou vonku. Teraz musím byť dlhší čas doma a ja neviem, že čo sa dá všetko robiť doma. Ja mám len šachy, ale tie istý čas nemôžem robiť, lebo som pretrénovaný. Inak teraz len TV alebo notebook. Čomu sa venujete doma vy? Teším sa na vaše inšpirácie.

miki25

Ešte raz ďakujem veľmi pekne za reakcie. Dnes som robil otázky s odpoveďami z rôznych oblastí (literatúra, šport, hudba, geografia, dejepis, biológia atď.) Podarilo sa mi urobiť 118 otázok pre začiatok a zajtra sa budem to učiť...

ovomaltine

zaregistruj sa aj na ten Pinterest, tam najdes kopu dalsich napadov, ked uvedies najprv par svojich zakladnych..a mozes sa potom inspirovat aj od dalsich ludi, co tam maju popridavane..

mozes vytvorit machovy obraz, kokedamu, starat sa o bonsaj, osadit si terarium..nieco sa doucovat od inych ludi..pisat poviedky, zalozit rodine rodostrom, naucit sa nove cviky, spravne dychat, ako sa zdravo stravovat, cestovat prstom po mape, davat si kvizy, napriklad slepu mapu, mozes sa naucit lepsie fotit, strihat videa

snejty

Dalej sa mozes zapajat do online sutazi a mozno aj nieco vyhras. Zalezi od zaujmov. Napr Martinus ma casto knizne rebusy, teraz bezi zobalkydoobalky.sk, kde sa podla ilustracie hada nazov knihy. Pripadne kozmeticke sutaze hladam tak, ze napisem do google meno znacky a sutaz a zvycajne vzdy nieco bezi.