Má niekto podobný problém?

Príspevok v téme: Má niekto podobný problém?
YasuoRunner

Ahojte, rád by som sa od vás dozvedel, ako ste na tom ohľadom kamarátov a vzťahov a nimi, že či je to bežné alebo skôr nie, že sa človek cíti sám buď z dôvodu, že žiadnych kamarátov nemá alebo má len takých tých známych, ktorých ale za úplne pravých kamarátov nepovažuje a že či sa tu nájdu ľudia, ktorí doslova pravých kamarátov nemajú alebo nemali a radi by sa podelili s ostatnými o rady ako to prežívajú alebo ako to zvládajú alebo zvládali, lebo asi to neni úplne bežné, nemať kamarátov a vlastne okrem rodiny nikoho takého blízkeho, teda ak niekto nemá zlé vzťahy aj s rodinou, taktiež by som si vás kludne rád vypočul, vaše pocity a vaše skúsenosti, alebo ak sa momentálne cítite sami a hľadáte niekoho s kým by ste si aspoň popísali tak mi môžete napísať aj na mail ak by sa taký dakto našiel: koniec.cesty@gmail.com
Budem rád za každý odkaz čo mi tu napíšete alebo za každý mailik :)

Thomas-123

Moja nedávna skúsenosť - človek, ktorého poznám cca viac ako 5 rokov a s ktorým som bol kedysi v styku cca každé dva týždne - spoločné filmové večery v zostave on, jeho partnerka a ja...

Pár rokov do zadu potomkov - potom sa to zmenilo na raz do mesiaca - s čím som samozrejme problém nemal...

A nakoniec z toho bolo dvakrát do roka - napriek tomu, že okrem deti samé turistické výlety každý týždeň so známymi a iné aktivity...

A pri prípadnom pokeci zdôrazňovanie, že ,,koľko toho ja teraz mám - vieš že nemam na nič čas atď.."

Skončilo to v auguste vzájomným unfriednutím na fb a koncom kontaktu...... Už sa teším, kedy dostanem správu že prečo (bolo už viacej pod. skusenosti - že chcem ťa mať na fb aby som ťa mal na fb a nič viac)

snejty

Je porusenim pravidiel fora, ak niekto chce viest konverzaciu cez e-mail ako to vidime napr. tu. Ak by sa vsak niekto rozhodol na uvedeny mail pisat, tak nech si najskor zada tento mail do lupy tu na fore. Zisti, ze pravidelne sa objavuje v temach o samovrazdach. Odporucala by som opatrnost.

miki25

Bohužiaľ o kamarátov som prišiel ako som ochorel a dostal som sa až na invalidný dôchodok, ale znášam to už dobre. Jednoducho mám veľa času na seba, aj keď ten čas netrávim efektívne. Momentálne chcel by som zmeniť trochu svoj život, ale neviem, že ako na to. Dnes už pozerám len TV alebo pri notebooku.