Všetky ženy zadané

Príspevok v téme: Všetky ženy zadané
Nezadany99

Vždy keď sem napíše nejaký chlap že má problém zbaliť ženu tak dostane náklad že je neschopný, nesamostatný, že ženy nemajú radi plačkov, že má na sebe makať atď.
Presne na tomto som pred pár rokmi začal pracovať lebo som vedel že môj život vtedy nikam neviedol. Zo dňa na deň som sa odsťahoval od rodičov zmenil som prácu, pracovával som dlho do noci aby som uspokojil ženské nároky, nesprával som. Za pár rokov som našetril na byt, kúpil lepšie auto a konečne som si nedávno povedal že už spĺňam kritériá a je čas začať riešiť aj ženy.
Lenže vyskytol sa iný problém. Čím viac žien aktívne oslovujem tým viac zisťujem že každá schopná je ZADANÁ. Stále počúvam iba "joj ja by som s tebou išla von ale mám priateľa." "Ty nikoho nemáš? To by som nepovedala. Škoda že som zadaná." Alebo "Ty musíš ženy odháňať že, aj by som ti dohodila nejakú kamarátku ale všetky sú zadané." Takisto mi kamoš potvrdil že na každú ženu vo vzťahu čaká 5 chlapov ktorí sa na ňu vrhnú akonáhle sa rozíde. Takže pokiaľ nemám rozohrané takéto "hry" tak nemám šancu. Bol som aj nasilu na pár párty (keďže takéto akcie neoblubujem) a tam tiež samé páriky. Chalani si držali tie baby dobre že nie na vodítku. idete do obchodu a keď aj zbadáte single babu tak na 100% sa spoza regálu do 5 sekund vyrúti frajer. Kamoši sa mi smejú že keď je žena zadaná tak to nič neznamená. Ale pre mňa je to stopka, ja nechcem rozbíjať vzťahy. Patová situácia.
Poraďte ako ďalej alebo napište aké máte skúsenosti vy.

jarulinda

nepovedal aby som, ze vsetky dobre baby alebo chalani su proste zadany. na kazdeho niekde caka ta prava polovicka, len niekto ju nenajde proste hned

martinaZV

Ale to je aj tazko vsetkych a vsetko hodit do jedneho vreca. Su super chlapi, ktori maju problem najst si zenu, a naopak ked vidim niektore zeny, ze by si zasluzili facku za svoje spravanie, tak tie maju pri sebe partnera. Niekedy je to tak. Treba si len asi pockat a to pride :)

zampana

tiez si myslim, ze je to aj o tom, kedy sa komu podari najst tu svoju lasku. mam znamu ktora ma po 40.tke a az teraz si nasla partnera

majkak

Nezadany99: Jednu chybu som v tom celom našla a to je tá že tie veci robíš kvôli žene nie kvôli sebe a možno to je problém že nikoho nemáš.

snejty

Tak ako si partnera nevedia najst muzi, rovnako sa nedari zenam. Napr. dv zname si prveho vaznejsieho partnera nasli az v styridsiatke a nemam pocit, ze by bol na ich strane nejaky problem. Proste sa to niekomu nedari. Zaujimave ale je, ze zeny tu nezakladaju stale dokolecka taketo zufale temy.

slobodnemaciatko

Iba jeden moj ex mal skoro 2m a ani jeden z nich nevykonaval povolanie syn, ale vsetko to boli sikovni a mudri chlapi, ktori vsak nemali pokrivene muzstvo.

Ldok

Samozrejme na každu sa najde nejaky kolik, aj viacero kolikov, aj keby sedeli doma na r iti. To len chlapi maju problem najst si polovičku. Lebo chlapov je viac. Teda ti chudobni a škaredi maju problem. Ak čavo vykonava povolanie syn, má dva metre tak nemá žiaden problem. Ja patrim k tym nešťastnikom a preto ženske neznašam a venujem sa inym aktivitam, napriklad turistika, cyklistika a surfovaniu po nete.

slobodnemaciatko

Joj a ty si cakal, ze vsetky na teba pockaju a vrhnu sa ti k noham?
Kamosi radi obrabaju zadane zeny?
Ty si zivot asi moc linajkujes, on ta aj tak vyvedie z omylu, pretoze to nebude ako ty chces.